Trandafiri englezesti

marirogo

Active Member
bebe Iris a spus:
Eeeeeeiiii Roxana, sa vezi ce de spatiu are Violeta :visator: , nu ca noi :rofl:
:astept: Ramo, vezi ca inca n-ai fost sa vezi cat spatiu am. Da stiu eu ce sa fac-nu-ti dau trandafirii de la Lotum pana nu vii tu dupa ei! :incapatanat:
 

Roxana Peled

Active Member
Vrem sa vedem albume peste albume :D
Lasa bebito, cu spatiu, fara spatiu, ai o gradina de-o intorci dupa soare ... :indragostit:
Uneori spatiile mici sunt un avantaj ;-)
 

carla

Active Member
Violeta e ea mai secretoasa cred :)
Eu am tot stat cu ochii pe albumul ei de pe sunphoto, ca stiam ce frumuseti de trandafiri si clematite si-a cumparat din comenzi, si n-am vazut anul asta decat crizanteme şi flori de interior ...
Vrem si noi trandafiri, clematite, bujori, hemerocalisi, bunaciuni din astea :mrgreen:
 

marirogo

Active Member
Anul asta a fost de cosmar pentru florile mele, din cauza secetei. Nici nu stiu ce a mai rezistat....
Carla, ia iesi tu la inaintare cu engleestii tai, ca sa nu fim off-topic! Anul viitor promit sa vin eu cu poze, numai sa am cu ce!
Si inca ceva Carla, gradina mea nu e nici pe departe la nivelul gradinii tale. Si eu te spionez din umbra :hug:
 

bebe Iris

Active Member
marirogo a spus:
bebe Iris a spus:
Eeeeeeiiii Roxana, sa vezi ce de spatiu are Violeta :visator: , nu ca noi :rofl:
:astept: Ramo, vezi ca inca n-ai fost sa vezi cat spatiu am. Da stiu eu ce sa fac-nu-ti dau trandafirii de la Lotum pana nu vii tu dupa ei! :incapatanat:
:rofl: te lauzi cu ceva ce inca nu ai! care trandafiri? :rofl: :*

Roxana Peled a spus:
Vrem sa vedem albume peste albume :D
Lasa bebito, cu spatiu, fara spatiu, ai o gradina de-o intorci dupa soare ... :indragostit:
Uneori spatiile mici sunt un avantaj ;-)
Roxana, multumesc mult! :hug:
Asa este, sunt si avantaje :D
 

nina77

Member
Foarte frumosi trandafirii vostri, sa va traiasca! :D
Pun si eu cateva poze cu ai mei.Multi dintre ei sunt tinerei, asa ca poze cu toata tufa am destul de putine.Oricum, pentru primul an imi place tare mult cum s-au dezvoltat Mary Rose, Golden Celebration, Jubilee Celebration si Jude the Obscure.
Am si cativa care anul viitor vor avea deja 3 anisori, asa ca abia astept sa-i vad cum vor arata.







 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Nina ma bucur de fiecare data cand postezi poze din gradina ta. Totul este la superlativ!
 

Roxana Peled

Active Member
Sunt extraordinari!
Tufa aceea de Summer Song e cea mai grozava pe care am vazut-o pana acum, inclusiv din reviewurile internationale. :eek:
 

nina77

Member
Multumesc frumos! :D
Si mie imi place destul de mult cum s-a dezvoltat Summer Song.Al meu e plantat langa peretele casei, are soare doar in a doua parte a zilei asa ca si florile rezista destul de bine.
 

gabrielais

Active Member
Nina, ca de obicei "rupi gura targului" cu florile tale superbe.. :oops: :hug: sa te bucuri de ele si an de an sa ne incanti si pe noi cu poze :D
 
Sus