Concurs bonsai

sicora fabian

Active Member
Daca inlocuiesti planta cu o lampa veche pe gaz, obtii cel putin acelasi efect, pe cand la 05 nu poti face inlocuirea fara a strica totul!
 

yorasta

New Member
sicora fabian a spus:
N-am criticat autorii, poti sa faci acelasi lucru? :D
Daca ai alta parere despre exponate, de ce n-o spui? :?
:) te simti? ti se pare ca am dat vre-un nume? si eu nu imi dau cu parerea pt. ca nu stiu si nu cunosc nimic despre bonsai
 

sicora fabian

Active Member
:rofl: Sigur ca ma simt, toate "mustele" de pe acest topic sunt pe caciula mea! :mrgreen:
Apoi, invitatia a fost sa va spuneti parerea . . .
Sau nu vreti sa va simtiti cu musca pe caciula cand vine cate unul si inteapa! :cool:
 

Mar1vs

Member
Măi, da'... 'ce atâta râcă pe-aici? :|
La urma urmei am fost toţi invitaţi să ne spunem opiniile, iar criticile şi aprecierile lui Fabian sunt de bun simţ; nu e ca şi cum ai avea nevoie de zeci de ani de experienă pentru a observa anumite lucruri evidente.
 

vali

Active Member
Moderator
cornelia a spus:
MTC vreau sa stiu si eu de ce ai raportat postul lui Vali ca fiind warez?
Ei, alta acuma!... :|
In care dintre posturi am incalcat drepturile de autor?...

Referitor la comentarea imaginilor din concurs: nu cred ca avem motive sa ne ambalam prea tare. De la deschiderea topicului, Fabian se tot chinuie sa atraga si pe altii in discutie... probabil de aici impresia ca e un fel de "Gigi Contra" care critica tot.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Vali intr-un mesaj care contine 3 vorbe si ... nici un link. :rofl:
Cred ca omul nu stie la ce foloseste raportarea mesajelor si mi-a dat aiurea de lucru.
Dar daca mai face d-astea nu mai sunt asa draguta.
 

vali

Active Member
Moderator
cornelia a spus:
Dar daca mai face d-astea nu mai sunt asa draguta.
N-ai cum! Tu nu poti sa nu fii draguta!

PS: Ai observat, nu? Mi-am luat periutza noua si-am zis sa-i fac proba :giggle:
 

yorasta

New Member
Hmmm la acesta intrebare iti pot da mai multe raspunsuri dar la faza cu mustele ma referea la ....... nu i-am retinut numele cel cu pisica aia la avatar
 

sicora fabian

Active Member
yorasta a spus:
Sti la ce trag mustele nu ? :) pe viitor vezi ce remarci faci ;-)
:rofl: Iar ma simt cu musca . . . :tavalit:
Ok, depre exponate n-ai nici o parere? Este aproape imposibil sa le apreciezi pe toate in asa masura incat sa n-ai nici o opinie! :?
 
Sus