Atlas Plants

anasstasia

Active Member
Ma interesau si pe mine:
- 50 gladiole butterfly 1 pachet 23 lei

Daca se accepta (fara suparare daca nu se poate):
- 1 buc. trandafir th sultane 7 lei
- 1 buc. trandafir th passion 7 lei
- 1 buc. trandafir urcator sutter's gold 7 lei


Total : 44 lei cu tot cu trandafiri sau 23 lei fara trandafiri + taxe postale.
 

carmenushka

Active Member
Anastasia prefer sa nu amestec trandafirii in comanda asta. Nu de alta dar sunt mai multi alti doritori de trandafiri si nu vreau sa complic comanda. Ramanem la pachete de bulbi
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
As vreau si eu acesti bulbi daca e sa se faca o comanda comuna:

begonia fimbriata-8 ron
begonia non stop-10 ron
golden wave 2 buc.-8 ron
pink wave 2 buc.-8 ron
curgatoare:
pink 2 buc-6 ron
yellow 2 buc-6 ron
red 2 buc-6 ron
marmorata 2 buc-6 ron
Total 58 ron + taxe.

Multumesc.
 

doina2009

Member
Nu prea are rost sa va incurcati cu o comanda comuna, pentru 15lei, atat mi-au luat pentru transport.
Mi-au venit bulbi la poarta, la trei zile de la comanda, mai putin mosmonul si trandafirul care il comandasem.
Bulbi mari, flori frumoase.....
 

bebe Iris

Active Member
doina2009 a spus:
Nu prea are rost sa va incurcati cu o comanda comuna, pentru 15lei, atat mi-au luat pentru transport.
Mi-au venit bulbi la poarta, la trei zile de la comanda, mai putin mosmonul si trandafirul care il comandasem.
Bulbi mari, flori frumoase.....
dar acuma si-au fixat comanda minima 100 lei...de asta vor fetele comanda comuna... :D
 

anasstasia

Active Member
Atunci doar 1 pachet 50 gladiole butterfly - 23 lei. Astept sa-mi spuneti insa cit vor costa taxele postale.
Multumesc.
 

elipopa

Active Member
eu propun sa stabilim si o data limita pentru comanda ca poate nu mai gasim nimic la promotie! ce ziceti?
 

belisima

Well-Known Member
:oops: scuze,dar nu inteleg,pe pachete scrie (de exempu,la begonii) 3 begonia-adica costa pachetul de 3 bulbi 3 lei,sau 3 lei ,bulbul?
 

George

Member
Ma primiti si pe mine? :oops: As dori:
-paeornia sarah bernhardt-13 lei
-paeonia douchesse de nemours- 13 lei
- astromeria mixed- 8 lei
- 10 gladiole for west- 8 lei
- 10 gladiole blue frost- 7 lei
- 10 gladiole frizzled coral lace- 8 lei
- 10 gladiole zizanie- 10 lei



Total : 67 lei + taxe

Multumesc mult!
 

victoria

Active Member
belisima a spus:
:oops: scuze,dar nu inteleg,pe pachete scrie (de exempu,la begonii) 3 begonia-adica costa pachetul de 3 bulbi 3 lei,sau 3 lei ,bulbul?
sub fiecare prezentare scrie pentru cati bulbi e pretul
Nu te lua dupa ce scrie pe poza.Pe poza scrie cati bulbi sunt in punga
 

magda

Active Member
Moderator
Am facut duminica seara o comanda compusa din bulbi si pomi fructiferi. Luni dimineata am sunat pe nr. de telefon mobil sa nu mi-o trimita fara pomi, dar azi au sosit bulbii. Din pacate nu am reusit sa sun azi la firma, dar maine sun. Daca platesc de doua ori curieratul chiar ca nu se merita sa cumperi de la firma asta.Pe factura mea scrie cost unic de transport. Voi ce intelegeti din asta ?
 

sebii

Member
Eu am facut comanda pe 13 si azi am primit-o dar la fel numai bulbii. ar fii bine sa ii contactati telefonic dupa ce ati facut comanda. Eu am discutat azi cu ei si sunt foarte seriosi numai ca au atat de multe comenzi ca le este greu sa le urmareassca pe toate si le i-au dupa cum le da calculatorul. Pomii o sa vina dupa 1 martie asa ca cei care au comandat sau urmeazza sa comande sa stie acest aspect, pe site e un numar de telefon sunati eventual inainte.
O sa merg la sediul lor din Tulcea, chiar maine ca am drum pe acolo si va spun mai multe detalii dupa.
 

sebii

Member
de mine sunt mai aproape, daca vedeam ca sunt din Tulcea nu mai plateam 15 lei aiurea...dar assta e.
 
Sus