Atlas Plants

dumitza

Member
Era de asteptat.Asa se face comertul la noi.Cand merge treaba creeesc si preturileeee!!!! Trebuiau sa fie hotarati de la inceput,nu sa schimbe pe parcurs conditiile. :x
 

elipopa

Active Member
georgiana a spus:
As vrea si eu ceva (crin) nu facem o comanda comuna????? :rofl:
aseara a fost o prietenea pe la mine si i-am aratat site-ul, ea e innebunita dupa crini, cand a vazut oferta m-a tot batut la cap sa luam si noi!
daca faceti o comanda comuna as vrea si eu crini pachete promotionale (20 ron e super pret pentru 10 bulbi)
 

carmenushka

Active Member
Ok, hai sa facem o comanda comuna. Ma ocup eu. Singura conditie, comandam numai flori, pachete de bulbi/rizomi. Adica nu pomi, gazon sau mai stiu eu ce. Considerati lista deschisa, sa vedem cine ce vrea si ce valoare se strange apoi vorbesc sa vedem ce conditii negociem pentru transport.
 

elipopa

Active Member
eu vreau pachete promotionale:
-crini asiatici mixed II 10 bucati - 20 ron
-crini orientali mixed 10 bucati -25 ron
si
-pachete de colectie 50 gladiole butterfly -23 ron
 

marirogo

Active Member
carmenushka a spus:
.... apoi vorbesc sa vedem ce conditii negociem pentru transport.
Pe mine m-au sunat sa-mi spuna ca trimit prin fan curier si ca ma costa 33 lei transportul. Le-am spus sa-mi trimita prin posta cu plata ramburs. Daca cumva se gandesc sa ma incalte cu transportul peste 20 lei...ma enervez si refuz coletul....si intru cu voi la comanda comuna. Ma primiti?
 

carmenushka

Active Member
Primim pe toata lumea numai sa spuneti din start si sa nu-l incurcati pe om dubland sau refuzant comenzi. Este evident mai bine sa existe o singura taxa de transport pe care sa impartim egal la toti doritorii. Ulterior eu va trimit comanda cu posta romana. Am rugamintea sa scrieti si pretul produselor pe care le vreti si sa faceti si totalul, ok cu toata lumea?
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Poze cu bulbi am pus si eu dar nu ati vazut , amarylisi am vrut si eu si a zis ca nu mai are ca i-a cumparat o tanti pe toti :| :roll: :?

succes
 
Sus