Atlas Plants

dumitza

Member
Pana la urma tie cat ti-a zis ca sunt taxale postale,ca mi nu imi merge mozilla si nu am putut sa fac aplicatia.
 

victoria

Active Member
este este , ca are flori frumoase si preturi bune.Abia astept sa le primesc .Sa vezi treaba ce fac eu anul asta cu copilasii dupa mine :rofl:
Am comandat o groaza,cred ca am de plantat pana la vara :rofl:
 

victoria

Active Member
danero2004 a spus:
Nu stiam ca o sa fie asa o batalie la nenea asta :rofl: :rofl:

Poze cu "marfa" ca am zis sa arat

arata foarte bine.Am comandat si eu crini din astia.Sunt superbi.
Tie in cat timp ti-a trimis comanda?
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Povestea e lunga ...

La fix am vb cu niste mademoazele care m-au bagat in seama un pic si deloc si facusem deja 4 zile de la comanda , si apoi am luat taurul de coarne si dupa aia telefonul si am zis sa sun pe sef si am rez in 3 zile sa ajunga la mine dar mademoazelele uitasera ca am suplimentat numarul de bulbi asa ca am ramas doar cu prima comanda.

Asta e . c'est la vie!
 

victoria

Active Member
eu am facut comanda online dar apoi am mai vrut cate ceva si am facut alta comanda.Sper sa nu ma taxeze de 2 ori la taxe de transport,ca nu a mers sa suplimentez si am facut comanda separata
 

happy

Well-Known Member
Mai Dane ,de ce mi-ai luat inainte cu postatul?Eu am aflat de ei ieri,de pe sunphoto si tu ai postat joi :eek: Noroc cu Violeta ca m-a atentionat! :clap:
Aseara am si facut o lista de 40 lei ,daca mai astept mult cred ca se epuizeaza :rofl:
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Nenea Hapy eu am si luat marfa , ii am in urmarire de 2 luni , dar acum am avut curaj si nevoie

victoria e posibil sa te taxeze dublu
 

victoria

Active Member
danero2004 a spus:
Nenea Hapy eu am si luat marfa , ii am in urmarire de 2 luni , dar acum am avut curaj si nevoie

victoria e posibil sa te taxeze dublu
o sa incerc sa sun luni sa vorbesc cu ei,ca asa renunt la ce am luat dupa.Doar am facut ambele comenzi in aceeasi zi.
 

dumitza

Member
Am reusit si eu sa fac o comanda de 200 ron.Din pacate nu am mai gasit nici mosmon si nici peri Wiliams :( :( .Si imi doream asa de mult.....O sa ii intreb poate mai aduc......Am fost inceata la comanda si am pierdut,ii descoperisem de sapt trecuta si am tot amanat comanda.Asa imi trebuie,sa ma invat minte :!:
 

victoria

Active Member
de asta m-am grabit eu desi daca ma luam dupa portofel as fi asteptat pana in Martie dar atunci chiar ca nu mai gaseam nimic
 

magda

Active Member
Moderator
Eu am comandat acum cateva minute mosmon si mi-au trimis deja factura proforma cu tot cu mosmon. Oricum pe site apare in stoc.
 

dumitza

Member
Nu se poateeee!!!eu sambata dimineata am facut comanda si nu era pe stoc.Maine la prima ora sun sa-mi puna si mosmon. :wink: Multumesc de pont.Am avut ghinion firar sa fie. :cry:
 

dumitza

Member
danero2004 a spus:
Nenea Hapy eu am si luat marfa , ii am in urmarire de 2 luni , dar acum am avut curaj si nevoie
In cat timp au ajuns plantele?Ati luat si pomi?Cum erau ,cu radacina nuda sau ambalati?Trebuie sa ajung la tara sa-i plantez de aceea intreb. :oops:
 
Sus