Atlas Plants

ira

Member
Am vorbit eu cu domnul in seara asta pt bulbi de amaryllis(floare batuta), si nu mai are ,dar ma suna in 2 zile sa vada daca se mai poate face rost.Pomi nu trimite acum, pana nu se incalzeste afara..asa a spus.Transportul va fi cu posta deoarece renunta la curieri.Comanda minima nu mai are!!!!.A fost nevoit sa puna acea suma pt ca a avut persoana care a cerut un singur bulb de gladiola.Dar mi-a spus ca renunta la acea comanda minima.
 

sarselia

Active Member
Moderator
Uraaa!Ce vesti bune ne aduci!Atunci eu renunt la comanda de aici si voi comanda singura daca va fi posibila si optiunea prin Posta.
Multumim tare mult !
 

elipopa

Active Member
cred ca toata lumea va renunta in acest caz!
ramane sa sun si eu maine sa vorbesc cu domnul sa vad cum sta treaba!
 

anasstasia

Active Member
Elipopa, poti sa intrebi si de trandafiri cind vor incepe livrarea lor? Daca vrei evident.....Mi-e sa nu-l agasam cu atitea telefoane.
 

doina2009

Member
ira a spus:
Am vorbit eu cu domnul in seara asta pt bulbi de amaryllis(floare batuta), si nu mai are ,dar ma suna in 2 zile sa vada daca se mai poate face rost.Pomi nu trimite acum, pana nu se incalzeste afara..asa a spus.Transportul va fi cu posta deoarece renunta la curieri.Comanda minima nu mai are!!!!.A fost nevoit sa puna acea suma pt ca a avut persoana care a cerut un singur bulb de gladiola.Dar mi-a spus ca renunta la acea comanda minima.
....bulbi de amaryllis sunt cat pumnul, fac poze si revin.
 

anasstasia

Active Member
Daca fac comanda astazi o sa-mi trimita sigur comanda prin Posta sau trebuie sa specific undeva (sau sa-l sun)? Iar comanda o sa trimita in 2 parti: o data bulbii si o data trandafirii?
 

ira

Member
Daca nu da-i mesaj :wink: si lasa-i nr de telefon ca(poate) te suna el..... :) Pe mine el ma sunat si am vorbit......
 

elipopa

Active Member
anasstasia a spus:
Elipopa, poti sa intrebi si de trandafiri cind vor incepe livrarea lor? Daca vrei evident.....Mi-e sa nu-l agasam cu atitea telefoane.
da draga mea, cum sa nu, desi de aceea si-a pus numarul de tele fon, ca sa fie sunat :) :) si daca face si vanzare cu atat mai bine pentru ei :) :) !
o sa-ti spun ce discut cu el!
 

alfa

Active Member
As vrea si eu sa comand niste bulbi de gladiole. Pot sa ma lipesc de comanda voastra?
 

elipopa

Active Member
alfa a spus:
As vrea si eu sa comand niste bulbi de gladiole. Pot sa ma lipesc de comanda voastra?
nu cred ca se mai face, domnul a restras comanda minima si expedierea se va face prin posta romana, asa ca nu cred ca mai vrea cineva sa se incurce cu comanda comuna!
 

alfa

Active Member
Am inteles. Scuze, nu am citit atnet tot. Atunci fac comanda direct la ei! Multumesc!
 

marirogo

Active Member
Vesti bune !
V-am zis ca eu am specificat pe comanda ca vreau sa-mi trimita coletul prin posta! D-nul ma sunase alaltaieri sa-mi spuna ca ei trimit prin fan curier, dar dupa ce i-am explicat ca pentru cumparator e de preferat sa cheltuie mai putin cu transportul, a fost de acord sa-mi trimita prin posta.(ma costa 15 lei, prin fan ar fi fost 33 lei)
I-am spus deasemenea ca suntem mai multe persoane pe un forum care dorim sa-i cumparam produsele, dar nu ne prea convine sa platim transportul prea mult...si ca el ar avea de castigat daca ar tine cont de dorintele cumparatorului.
Asa ca eu zic ca puteti sa-l rugati sa va trimita coletul in modul cel mai convenabil voua!
 
Sus