Atlas Plants

alfa

Active Member
Multumesc Carmenushka!:hug: Dar am fost tare rapida la mana daca am aflat ca nu mai exista comanda minima si trimit cu posta si am si lansat comanda. :oops:
 

anasstasia

Active Member
Gata, am facut comanda. In momentul in care faci comanda apare specificat transport prin Posta Romana, deoarece asa este cel mai ieftin :) Fetelor, faceti minuni, zau asa.
Eu i-am cerut sa-mi trimita comanda atunci cind vor avea si trandafirii pe stoc. Acum sa vedem....
 

elipopa

Active Member
anasstasia a spus:
Gata, am facut comanda. In momentul in care faci comanda apare specificat transport prin Posta Romana, deoarece asa este cel mai ieftin :) Fetelor, faceti minuni, zau asa.
Eu i-am cerut sa-mi trimita comanda atunci cind vor avea si trandafirii pe stoc. Acum sa vedem....
Si eu am facut comanda si am specificat sa-mi trimita la inceputul lui martie cu temperaturile aste negative bulbii de gladiole ar putea suferi!
nu stiu ce sa fac sa mai dau si telefon , sau e suficient mesajul pe care l-am lasat la comanda?? :? :?
 

elipopa

Active Member
am sunat si mi-a spus domnul respectiv ca pentru o perioada s-au oprit si eu cu livrarile ca e ger cumplit la Tulcea si ca-mi va pune de-o pare produsele comandate si mi le va trimite cand va fi timpul favorabil!
acuma sa vedem!
 

victoria

Active Member
am primit pachetoiul cu buuuulbi :) :) :) :) :)
Sunt superbi,la dalii sunt bulbii manunchi nu doar unul.Pun poze imediat :)
 

magda

Active Member
Moderator
Am sunat si mi s-a spus ca este vina lor, iar la trimiterea pomilor nu o sa mai platesc taxa de expeditie. Sa vedem daca va fi asa :wink:
 

andreiacamelia

Active Member
Doar ce am vorbit cu domnul la telefon si mi-a confirmat faptul ca trimite cu Posta ramburs si a eliminat comanda minima de 100 Ron. Spor la cumparaturi!
 

victoria

Active Member
anasstasia a spus:
Waw, am cazut pe spate. Le-ai cumparat toata marfa!!! :rofl: :rofl: :rofl:
Arata foarte bine, sa vedem rezultatele in gradina.
Pai nu eram hotarata asa ca am luat aproape din toti :) :) :)
Abia astept si eu vara
 

happy

Well-Known Member
victoria a spus:
http://davidoctavian.sunphoto.ro/Au_sosit_bulbii_de_la_Atlasplant

:) :) :) :) :) :) :) :)
Cand ma uit la ce ai comandat imi vine sa mai adaug la comanda,dar sa fim cumpatati ca mai sunt si alti furnizori cu altfel de ispite :rofl: :rofl:
 

elipopa

Active Member
happy a spus:
victoria a spus:
http://davidoctavian.sunphoto.ro/Au_sosit_bulbii_de_la_Atlasplant

:) :) :) :) :) :) :) :)
Cand ma uit la ce ai comandat imi vine sa mai adaug la comanda,dar sa fim cumpatati ca mai sunt si alti furnizori cu altfel de ispite :rofl: :rofl:[/quoteeu nu mai vreau astfel de ispite ca sufar profund ca nu pot sa-mi iau si eu :cry: :cry: :cry: :cry:
dar asta este, nu mor un an, sper ca anul viitor sa fie mult mai bine!
 
Sus