Atlas Plants

victoria

Active Member
cu siguranta nu iti va face.Eu am facut 4 comenzi una dupa alta ca ma tot razgandeam si mai vroiam ceva si mi le-a cumulat pe toate pe o factura si mi-a trimis intai toti bulbii,iar in Martie imi va trimite pomii.
Am primit acum raspuns la mail-ul meu de aseara tarziu in care il intrebam despre vita de vie de masa si mi-a spus ca de la 1 Martie va avea si butasi de vita de vie.O prietena mi-a spus ca in toamna erau la 7.5 ron.
 
foarte prompti cei de la aceasta firma....in aceeasi zi m-a sunat d-nul si mi-a povestit de toate ofertele... :rofl: ,inclusiv de cea de toamna...bineinteles ca am mai plusat la comanda,chiar daca sotul era langa mine si nu intelegea despre ce vorbesc.......da si cand am inchis telefonul si a trebuit sa dau explicatii... :cry: :rofl: ...ma rog,vorba lui victoria...nu m-a omorat....inca :) :rofl:
 

Dea

Active Member
ma tenteaza si pe mine ... fff mult! :D Mai ales tinand cont de recomandarile de mai sus!
Totusi, unde pot vizualiza "cosul de cumparaturi"? am salvat cate ceva si ... as vrea sa vad totalul!
:D
 

victoria

Active Member
cris_nicol35 a spus:
foarte prompti cei de la aceasta firma....in aceeasi zi m-a sunat d-nul si mi-a povestit de toate ofertele... :rofl: ,inclusiv de cea de toamna...bineinteles ca am mai plusat la comanda,chiar daca sotul era langa mine si nu intelegea despre ce vorbesc.......da si cand am inchis telefonul si a trebuit sa dau explicatii... :cry: :rofl: ...ma rog,vorba lui victoria...nu m-a omorat....inca :) :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: ai grija ca al meu e la 2000 km departare si nu are cum :rofl:
Al tau daca e langa tine...... :evil:
 

Dea

Active Member
cris_nicol35 a spus:
undeva in dreapta sus este si cosul....preturile mi se par bune si taxa postala e mica ...7 lei la mine
cris, draga mea, in dreapta sus imi apare doar " Contul meu" si atat ... :(
Cand intru in cont, la istoric comenzi nu imi apare nimic, iar altceva in sensul unui "cos de cumparaturi" nu vad nimic ...
 

Dea

Active Member
cris, multumesc!
Problema era din setarea paginii, am dat zoom out si acum e ok!
:D
 

happy

Well-Known Member
Peste 10 zile am vorbit cu dl.Dragota ,incepe livrarea de pomi si vita de vie.Cred ca o sa fie un furnizor de lunga durata!Este tare serios si plantele sunt excelente! :D
 

victoria

Active Member
:eek: :eek: :eek: :eek: Omul asta ma imbolnaveste definitiv.Ieri am mai plasat inca o comanda de 300 lei , iar azi vad ca au bagat alte minuni pe acolo.Cred ca nu mai platesc nici lumina pana la urma :rofl: :evil: :rofl: :evil:
 
eu refuz sa deschid siteul lor.... :) ...dar nu-i nici o problema,ca ma suna d-nul de la tulcea si-mi aduce aminte de comanda dupa care imi face prezentarea noutatilor si ma intreaba....sunteti sigura ca doriti doar x plante sau va mai pun si....etc,etc.....si cum poti refuza un domn atat de dragut??? :rofl:
 

anasstasia

Active Member
Nu pot intra pe site. Am fost sunata acum citeva zile de catre cineva de la aceasta firma si mi-a spus ca bulbii de gladiole pe care eu ii comandasem i-a primit mucegaiti si ca nu poate sa-i livreze asa, deci sa-mi aleg altceva. Astazi am avut si eu acces la internet si nu pot accesa site-ul.
 

elipopa

Active Member
anasstasia a spus:
Nu pot intra pe site. Am fost sunata acum citeva zile de catre cineva de la aceasta firma si mi-a spus ca bulbii de gladiole pe care eu ii comandasem i-a primit mucegaiti si ca nu poate sa-i livreze asa, deci sa-mi aleg altceva. Astazi am avut si eu acces la internet si nu pot accesa site-ul.
nici eu nu pot sa intru, nu-mi recunoaste nici adresa de e-amil si nici parola! nu stiu ce se intampla ca nu am mai primit nici o veste si le-am trimis e-mail de trei zile sa vad ce fac cu comanda mea! daca nu-mi raspund renunt la comanda! nici la telefon nu raspunde, am tot sunat!
daca e pe asa nici nu o mai iau ca cine stie ce ne trimite!!
cine a luat mai repede bine a facut!!
 

victoria

Active Member
aoleu,eu am de luat de inca vreo 800 lei.Sper ca nu iau teapa ca nici din alta parte nu mai am timp sa fac comanda.O sa incerc sa sun si eu :(
 
Sus