Vand bulbi de flori de primavara, gama larga + noutati

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

belisima

Well-Known Member
iris,astia sunt crinii de vara,aia mai lalai asa :oops: :? nu imi dau seama de pe google,mai apar si foto de crini pe care noi ii numim "crin regali",care nu sunt la fel cu cei pe care ii am...la ai mei acum au aparut frunzele...
 

iris

Active Member
Pai eu vreau crini daia' ce se gaseau pe la noi prin gradinile bunicilor nu vreau crini regali, imperiali sau dastia' cu sange albastru.

@ tudose_al3xandru Imi cer scuze pt. ca ti-am stricat topicul. Multumesc oricum poate dau de ei pe undeva.
 
Joi 5 martie am luat legatura cu furnizorul si a spus ca vineri nu a putut trimite coletul pt ca a fost o sarbatoare la ei si nu s-a lucrat, iar duminica si azi a fost pastele (fiind catolici). Coletul va fi trimis maine dimineata si va ajunge in 4-6 zile. Va voi anunta indata ce ii primesc si vi voi trimite foarte repede.
 

anette_b

Member
buna seara !
trebuia sa stabilim o intalnire si nu am mai discutat. nu am renuntat la bulbiii de crin asiatic , doar ca nu stiam cand sa va vad. revin dupa pasti si stabilim, daca se mai poate.

multumesc !
 
anette_b a spus:
buna seara !
trebuia sa stabilim o intalnire si nu am mai discutat. nu am renuntat la bulbiii de crin asiatic , doar ca nu stiam cand sa va vad. revin dupa pasti si stabilim, daca se mai poate.

multumesc !
In regula. Cu cat mai repede cu atat mai bine.
 

nicol

Member
tudose_al3xandru a spus:
Sambata 14 aprilie voi da ultima comanda de bulbi de primavara. Daca mai doreste cineva vreun bulb sa-mi scrie pana sambata dimineata.
Da, eu, doi bulbi Lilium Regale.
 

sarselia

Active Member
Moderator
As dori si eu urmatoarele:
Zantedeschia Green goddess, 16+, 27 lei
Eremurus ruiter mix, 125 cm, pre 12 ron / buc
Hymenocallis harrisiana, 12+, 11 lei


Multumesc frumos!
 
Bulbii au fost comandati. Va multumesc tuturor!

In ceea ce priveste comanda anterioara, voi primi bulbii marti sau miercuri si vi-i voi trimite indata ce-i primesc.
 
Maine 18 aprilie voi primi bulbii comandati in data de 2 aprilie. Au fost putin intarziati datorita Pastelui la catalici, in Olanda si Pastele nostru.

Am rugamintea de a-mi trimte adresele de livrare pt cei care n mi le-au dat deja. De asemenea va rog sa specificati modul de livrare si plata si daca va pot trimite coletul cat de repede pot (daca nu cumva sunteti plecati de acasa).

Va multumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus