Vand bulbi de flori de primavara, gama larga + noutati

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

marirogo

Active Member
Buna!
Ma inscriu si eu cu 1 bucata de lilium broken heart si cate 1 bucata din begoniile: bouton de rose, marmorata,pendula roz si dubla roz.
 
Sannamaria si marirogo, va rog sa-mi trimiteti mesaje private cu adresele voastre si sa specificati cum va pun coletele (ramburs sau platiti in cont la banca Transilvania) Si cand doriti sa vi le pun? As putea maine seara. Va multumesc!
 
Astazi voi primi ultima comanda efectuata. Am comandat in plus pt cine doreste: habenaria radiata, habenaria radiata variegata, bletilla striata (roz), begonii Switzerland, Sellaginela lepidphylla (Jericho). Detalii despre ele si preturi putei gasi in album. Multumesc!
 
Vin cu o oferta de nerefuzat. Datorita faptului ca dupa 15 mai se cam incheie sezonul de plantare al bulbilor de primava, am facut reduceri la preturile bulbilor.

Bulbii arata foarte bine dupa cum puteti vedea in poze. Sunt mari si sanatosi.

In plus, pt comenzile mai mari de 49 ron ofer transport gratuit prin posta romana indiferent daca coletul se trimite ramburs sau nu.

Comanda minima este de 25 ron.

Poze reale al bulbilor, felul in care infloresc si preturile acestora le puteti gasi aici:

http://tudosealexandru.sunphoto.ro/2_-_Bulbi_in_stoc

Va multumesc!
 
Am redus minimul unei comenzi. Acum comanda minima este de 15 ron. Pt comenzile mai mari de 49 ron ofer transport gratuit prin posta romana.
 

sarselia

Active Member
Moderator
Alexandru, sunt o uituca si am uitat sa te anunt ca am primit coletul in stare perfecta,vineri.Multumesc tare frumos pentru tot!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Alex, daliile pe care le-am cumparat de la tine luna trecuta, deja au rasarit! Cea mai mare dintre ele este Black Jack care avea cea mai mica radacina atunci cand am cumparat-o. Frunzele sunt verde-grena deocamdata. Si unul din crini a iesit, ii pandesc si pe ceilalti :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus