Trandafiri englezesti

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Roxana, totul este la superlativ. Nici nu stiu ce alte cuvinte de lauda sa mai spun. in sfarsit te poti bucura de ea dupa atata munca si asteptare! :indragostit:
 

Roxana Peled

Active Member
Va multumesc dragelor! :hug:
Caramellutzo, dupa ce ma intorc poate vii la o cafea la mine in foisor :D . Sper sa mai fie inflorit ceva atunci :gandit:

elianna a spus:
Si off topic, ma intrebam cine posteaza la ore asa matinale :)
Eli, unde sunt eu era 10 noaptea :rofl:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
adica nu esti acasa ? si cine iti face pozele ? :) na ,eu is mai curioasa :rofl:
oricum face poze frumoase ! :D
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Roxana Peled a spus:
Caramellutzo, dupa ce ma intorc poate vii la o cafea la mine in foisor :D . Sper sa mai fie inflorit ceva atunci :gandit:
Sigur va mai fi ceva inflorit! Iar invitatia nici prin gand nu-mi trece sa o refuz! Abia astept sa te intorci! :hug:
 

lelia

Well-Known Member
Bine ai revenit ,Mymozel :hug:
Ce frumos e uriasul asta ! cum se numeste ? si rozaliul din fundal e la fel de frumos ! :visator:
 

adrianam

Well-Known Member
Foarte frumosi trandafirii, Roxana si Mymo! :D

Acum este prima data cand sunt si eu cat de cat multumita de cum arata englezestii mei!
Au facut flori mult mai mari decat anii trecuti si sunt plini de flori!
Cred ca le-a priit tare bine primavara asta ploioasa!
Le-am facut ceva poze dar sunt plini de iarba, ca nu am cablu sa ajung cu coasa la ei.
Poate reusesc zilele astea sa-i fac si pe ei vedete! ;-)
 

nick1971

Active Member
Cei mai harnici si la mine tot englezestii
William Shakespeare 2000

Mary Rose

si nepretuitul Munstead Wood
 

belisima

Well-Known Member


pentru mine dark lady e nr 1,baiatul tine o floare destul de trecuta in manute ,dar cred ca puteam sa gasesc una cat fata lui :mrgreen: il ador si pt remontanta buna...parfum....daca stiti vreunul care sa il poata egala,sa imi spuneti vreau sa pun inca unul ca sa strajuiasca amandoi intrarea intr-un (viitor) foisor,daca nu o sa pun alt dark lady prins de mine din lastar.

si bineinteles ,cantecul verii...cine ii poate egala culoarea...
 

Roxana Peled

Active Member
Englezesti la mine in gradina

....... Crocus rose ....... Winchester Cathedral ................. Queen of Sweden & WS2000 .......................... Abraham Darby ...............


..................... Snow Goose ............................................................................Mary Rose .................................................. Munstead Wood
 
Sus