Starkl - garden

carla

Active Member
Eu le-am trimis un mail acum vreo 3 saptamani sa-i intreb cand baga oferta de primavara. Mi-au raspuns ca vor analiza cererea mea (desi nu stiu ce era de analizat la ea) si ca voi primi un raspuns in cel mai scurt timp posibil. Iar de atunci nimic :(
 

riana

Active Member
eu am comandat in toamna la ei dar nu am fost multumita. plantutele au fost foarte micute in comparatie cu pretul.
 

carla

Active Member
Am primit azi in sfarsit un mail de la cei de la starkl si m-au informat ca o sa apara catalogul de primavara la sfarsitul lui februarie.
Problema e ca am auzit din mai multe parti ca plantele ar fi micute, asa ca inca stau pe ganduri daca sa mai comand de la ei sau nu :(
 

Dana29

Member
eu am comandat de la ei in toamna tot felul de rasaduri. Rasadurile erau destul de mari si sanatoase si bine ambalate. Mi-am luat si un liliac galben de la ei si o deutzia, si au venit la dimensiunile indicate pe site. Eu sunt multumita. Mai ales ca florile erau foarte sanatoase. Dar uitati-va bine inainte sa comandati ca scrie ce inaltime are fiecare planta.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Nu stiu daca au firma in Romania,Geodezia,dar mi-au zis ca trimit plantele prin curier.
 

geodezia

Well-Known Member
starckl

da pai din Ungaria doar le arunca peste granita . ma gindeam ca or fi ceva ca rosack cu reprezentata aici si ca sieberz cu rep la oradea
 

happy

Well-Known Member
Eo o sa comand in sfarsit camprsis galben ,de cand caut :D
Trebuie sa ma mai uit ,cineva mi-a zis ca au pawpaw la 49lei dar nu gasesc :?
 

happy

Well-Known Member
Sarselia ,am gasit dar m-a dezamagit marimea de 20cm ,este prea mic,mai bine astept sa-mi creasca din samburii pe care i-am pus!
Imi place kiwi(la pret )dar nu stiu la ce temperatura rezista cel de la 34lei/perechea!Cel rosu o sa iau sigur .Kaki mi se pare interesant ,cice ca are fruct si de 0,5 kg ceea ce ar fi o chestie!Eu astept mai ieftin din Spania,dar si mai mic (80cm)! :D
 

sorina

Active Member
oare la ce se refera cind zic unitati de impachetare 10 buc de ex Crocosima 8.90 iar dedesupt scrie unitati de impachetare 10 buc ???
10 buc x 8,90 sau costa cele 10 buc 8.90 ??
 
Sus