Starkl - garden

cornelia

Fondator
Membru staff
Daca face cineva comanda, sa faca de test. Daca merge treaba, atunci sa se intinda si la comenzi mai mari. In general la intrarea pe piata a unui nou furnizor sunt multe probleme organizatorice.
 

fixpix

Active Member
daca ar fi cineva din oradea dispus la o comanda comuna... m-as baga. eu doar un viburnum mi-as lua, dar n-as plati singur taxele de 30 de lei.
CINEVA?
:mrgreen:
 

sarselia

Active Member
Moderator
elenafles a spus:
A comandat cineva de la acest furnizor?Se pare ca au preturi bune.
http://www.starkl.ro/
fixpix a spus:
pai nu stiu cine a comandat de la ei.... dar.... uite ce scrie pe prima pagina


Primii 1.000 clienţi beneficiază gratis de un amestec de 10 lilieci în diferite culori!

Oare in cate culori i-a facut mama natura pe saracii lilieci?

:rofl:

fixpix a spus:
mda. si multe alte greseli de exprimare, gramaticale, etc.

dar am gasit ceva interesant!
SI la 21,90 cat costa, e chiar acceptabil!

http://www.starkl.ro/view/plugin-mod-sh ... 189_131160

cam atat! si doi bulbi de Fritillaria Imperialis la 59 de lei. SI mai si au bunul simt sa scrie cu litere mari "SUPER PRET" ----- cu afirmatia asta sunt 100% de ACORD!

dar mi s-a taiat macaroana la costul transportului de 30 de lei. asa ca....

PASS!
 

marirogo

Active Member
Caline si eu am ramas interzisa cand am vazut SUPER PRETUL de 60 lei pt 2 buc. fritillaria.... :mrgreen:
 

marirogo

Active Member
Doina, abia astept sa ne spui ce parere ai despre ei !
Astazi m-a mancat rau de tot sa fac si eu o comanda la ei, dar am rezistat deocamdata...
 

bebe Iris

Active Member
marirogo a spus:
Doina, abia astept sa ne spui ce parere ai despre ei !
Astazi m-a mancat rau de tot sa fac si eu o comanda la ei, dar am rezistat deocamdata...
si eu rezist cu greu...azi mi-a sosit o alta comanda, de 200 de lei de la alt furnizor si acum incerc sa ma abtin
 

marirogo

Active Member
bebe Iris a spus:
marirogo a spus:
Doina, abia astept sa ne spui ce parere ai despre ei !
Astazi m-a mancat rau de tot sa fac si eu o comanda la ei, dar am rezistat deocamdata...
si eu rezist cu greu...azi mi-a sosit o alta comanda, de 200 de lei de la alt furnizor si acum incerc sa ma abtin
Oooo, Ramona, si ma gandeam ca facem impreuna o comanda...
 
Sus