Starkl - garden

bebe Iris

Active Member
marirogo a spus:
bebe Iris a spus:
marirogo a spus:
Doina, abia astept sa ne spui ce parere ai despre ei !
Astazi m-a mancat rau de tot sa fac si eu o comanda la ei, dar am rezistat deocamdata...
si eu rezist cu greu...azi mi-a sosit o alta comanda, de 200 de lei de la alt furnizor si acum incerc sa ma abtin
Oooo, Ramona, si ma gandeam ca facem impreuna o comanda...
daca faci comanda o sa iau si eu o plantuta, sa nu te las singurica :wink:
 

doina2009

Member
bebe Iris a spus:
marirogo a spus:
bebe Iris a spus:
marirogo a spus:
Doina, abia astept sa ne spui ce parere ai despre ei !
Astazi m-a mancat rau de tot sa fac si eu o comanda la ei, dar am rezistat deocamdata...
si eu rezist cu greu...azi mi-a sosit o alta comanda, de 200 de lei de la alt furnizor si acum incerc sa ma abtin
Oooo, Ramona, si ma gandeam ca facem impreuna o comanda...
daca faci comanda o sa iau si eu o plantuta, sa nu te las singurica :wink:

Mama ta :astept:, te-am sunat sa te intreb de vrei ceva dar nu mi-ai raspus asa ca m-am hotarat sa comand singura
 

bebe Iris

Active Member
Nuuuuuu, esti o dulce, dar nu-ti face griji draga mea Doina ca ma descurc eu :D :hug: :*
Esti chiar o scumpa si-o draguta, mereu atenta la cei din jur :hug: :*
 

riana

Active Member
mersi mult. as fi vrut sa fac comanda cu cineva ,dar o sa ma abtin pana in primavara :)
 

anette_b

Member
aveti idee ce marime au plantele de la ei ? de ex clematitele ...spun ca ghiveciul e 9x9 . asta inseamna ca e mica planta ...sau nu ?!
 

marirogo

Active Member
Nu stiu Anette! Si eu sunt curioasa... sa vedem cu ce impresii vine Doina dupa ce primeste plantele !!!
 

doina2009

Member
riana a spus:
a sosit coletul? :)
Daaaaaa, nu miercuri ci vineri.
Unele te cam uiti cu lupa la ele, mici, altele ingalbenite, dar trandafirii sunt mari, cu trei patru tulpini....
Mi-au trimis bonus la o comanda de 350lei, 10 bulbi de crini asiatici si 5 narcise. Vedem mai tarziu cum or evolua.
Sa aveti spor la cumparat.
 

sarselia

Active Member
Moderator
Si eu m-am uitat aseara la ei pe site si am vazt ca toate aparea ca fiind vandute.
Ma intreb oare se mai pot comanda sau momentan e inchis magazinul?
 
Sus