Plante de gradina si fluturi

mirela06

Active Member
:rofl: Gabiutaaa! Plosnita aia de broasca parca e o brosa la frunzele arbustului :) Nu mai ride de ia, micuta. Nu vezi ce pozitie de invizibila are :rofl: . Achimenes a mai reusit ceva fain. Daca te uiti a pozt cit se chinuie albinuta aia sa culeaga totul pt. stup.Si Doamneee, ce frumusete si asorteu pe fluturele ala pe margareta. Extraordinar de realist. :hug:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
am sters dracusorul si am scris si eu ceva la topicul acesta despre plante si fluturi.Acum e bine? :gandit: :fluierat: :giggle:
 

ACHIMENES

Member
Gabiuta, nu mai irosi spatiul topicului degeaba :) :) :) scrie si tu ceva, lasa dracusorul in pace :oops: :) :)
Tot nu zisesi nimic doar te strambi, ce are molia mea. nu-ti place?
Bineee ....o fac pachet si o trimit in vizita pe la tine, prin gradina :) :) :)
 

IZA

Active Member
Mirela esti fenomenala!! :rofl: am ras de numai.
Mie imi plac tare mult broscutele si anul acesta n-am vazut nici un brotacel :cry: . Lasa ca vine el , nu-i asa?
 

IZA

Active Member
Am uitat sa zic ca broaste din cele obisnuite e plin de ele si chiar ma supar pe ele ca ies seara tarziu si fac mizerie pe alee si cel mai tare ma enerveaza ca fac gropi la radacinile plantelor si le deranjeaza , se mai usuca . Scuze ca am fost of topic dar mi se iarta nu? :oops:
Dupa atata voie buna ce a creat Mirela la topicul asta am mai venit si eu cu broastele :tavalit: si parca trebuia sa vb despre fluturi , of ce departe am ajuns :rofl:
 

ACHIMENES

Member
Iza, liniste in front....tu ai initiat topicul asta.... acu' sufera :) :) ... de ras :rofl: :rofl: ......mie imi place la nebunie....numai ca insectele nu stau sa le pozam noi........ :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: cred ca ar trebui urmarite :rofl: :rofl: ...dar nici asa nu-i bine, ne-am transforma in vestitul personaj .........cercetator, cu ochelarii pe nas, par zburlit, nu-i pasa ce se intampla in jurul lui, el isi urmareste scopul :oops: :oops:
 

mirela06

Active Member
Las-o acum ca sufera, dar cine ride asa mult, face muschi la fata si deci nu are nevoie de masaj. :rofl:
 

IZA

Active Member
Mali, e perfecta. Ai prins fluturele acela care are o vitezaaaaaa si culmea , nu batea din aripi :rofl: . Extraordinar!!! Felicitari iar oenothera e la fel de superba!!

Bravoo Mirelaaaa!!! Superba poza!!
Fetelor, dar ce-mi place topicul asta............ :rofl:
 
Sus