Plante de gradina si fluturi

mirela06

Active Member
Zamfiraaaa. Esti dresoare, sau salvatoare de-i atit de cuminte mititica aia. Ai darul ca si Mymo. Super, super. :clap:
 

mirela06

Active Member
Nu conteaza. Sunt minunat prinse in cadru pe tufanele. Nu oricine reuseste sa aiba rabdarea si talentul de a poza si arata aceste minunatii,pt. ca daca stam si ne gindim, fara se vrei, daca privesti la poze, te duce gindul printre flori minunate , fluturi si gize de tot felul. Si apoi cum sa nu fie viata frumoasa cind ne faceti cu asa ceva sa zimbim si sa visam :hug: Minunate draga Mimish :rose: :)
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Ametit de furtuna, un fluturas s-a lasat pozat. Pe toate partile si cu blitz-ul. Fiind deja seara, n-au iesit bine toate pozele. Asa ca am selectat. Tufa respectiva este Santolina?

 

IZA

Active Member

Iata ca l-am prins si pe vitezomanul asta ca are o vitezaaaaaaa .:aoleu: Eu una in poze am vazut exact cum arata ca nu-ti dai seama cum e la cat de repede ii bat aripioarele. La o poza era cat pe ce sa iasa din cadru dar merge si asa :rofl: :wink:
 

IZA

Active Member
:) Mirela bravo fetei tale, ma bucur ca ai venit si tu cu un fluturas. :hug: Te mai astept si cu altele.
Cornelia, doua dintr-o lovitura. Una ca e frumos tare fluturasul si ma bucur ca-l vad si a doua, planta ca asa am descoperit si eu cum o cheama si ce flori face o necunoscuta de-a mea :) :D Merci!
 

Mali_

Member
Am prins si eu un fluturas. Nu ar fi trebuit sa fie greu, pentru ca tufele de levantica sunt pline de insecte, doar ca fiul meu ma tot zgaltaia si nu puteam sa fac poza.
 

mirela06

Active Member
Iza, na, ca nu numai fiica mea stie face poze la ginganute. Am asteptat pina tirziu sa prind in poza o gingaie. Am reusiiit. A vnit un fluture alb , repede, am luat aparatul , l-am poazat si am stat sa vad cum zboara. Am stat si am stat si el nimic. Cind sa-l misc... Teapan. Fetelor era mort.!!! O fi murit de frica blitului sau de batrinete.!? Mai da ce noroc aiurea am la pozat. Auzi tu sa pozez mortii din lumea ginganiilor :rofl: :rofl: :rofl: http://mirela06.sunphoto.ro/casa_mea/HJ ... GOUYRSLXMD
 
Sus