Floarea zilei (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Dane draga,Dl.Caramel eu am crezut ca e o torta de zahar ars :D
Frumosi hibi tuturor ....sa va bucurati din toata inima de ei :rose:
 

sini

Well-Known Member
Superb caramelu'...si un ochi ,ca un apus de soare...
Tare-mi mai place!
Felicitari pentru minuni si multumim!
 

sini

Well-Known Member
astazi

O observatie:in catalog culorile lui Passion sunt mai deschise.Pe la noi circula acesta cu culori mai intense.
 

corinap

Member
Primul e tare frumusel dar ai uitat cum il cheama?La cei mai deosebiti te rog sa le adaugi numele ca sa nu te mai intreb de fiecare data si sper ca nu te superi :eek: :rofl: :D
 

corinap

Member
Brown Derby /iti multumesc si scuze pt. deranj :oops:
are o culoare extra.........e minunat ..............imi place la nebunie......... :wink:

carameaua lui Danref ,e la fel de frumoasa,dar pe el nu-l bag in seama ca ma oftica rau..........de tot :rofl: are atuul in mana si profita :rofl: de noi ai mai oropsitzi :rofl: rusine :wink:
 

danref

Member
corinap a spus:
carameaua lui Danref ,e la fel de frumoasa,dar pe el nu-l bag in seama ca ma oftica rau..........de tot :rofl: are atuul in mana si profita :rofl: de noi ai mai oropsitzi :rofl: rusine :wink:
Singurul motiv de ce postez poze aici este sa va tin admiratia vie pentru floarea de hibiscus acum cat e iarna la voi.Ultimul meu gand ar fi sa caut pe acest forum lauri ,laude etc de la persoane virtuale si necunoscute care nu folosesc la nimic.Florile mele, daca doresc sa fie apreciate,merg lunar pe standurile de prezentare in concurs din cadrul AHS unde persoane foarte calificate in rol de juriu acorda florilor selectate diverse distinctii si onoruri.Ceva in genul acesta.

Ei bine ,o colectie de asemenea distinctii este si scopul meu pe langa admiratia incontinuua a florilor de hibi din colectia proprie.

PS.Care-i faza cu rusinea?.Sau probabil e tot asa in spirit de gluma?.Intreb doar retoric,pt ca mesajul l-am inteles f bine.

Succese maxime tuturor si o iarna usoara va doresc! :D
 

popicu

Member
Vin si eu cu o margica.. dar e margica mea, Passion de noiembrie:





De la corinap, manca-o-ar mama! :D L-am tinut la cel mai luminos geam.

Dane, ai hibi minunati. Pacat ca esti asa de departe si nu ii putem vedea mai live :D

Sa ne traiasca florile.

http://popicu.sunphoto.ro/hibiscus
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus