Floarea zilei (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

popescu gp

Well-Known Member
hibi

Ioana superbisim;felicitari.Multumesc pentru aprecieri;meritul este al hibilor eu doar ii mai ajut intrucatva
 

danref

Member
miha a spus:
VioletaB a spus:
Miha,super-faini americanii,sa traiasca! :)
Sa ne traiasca la toti ca tare-s frumosi... :wink: :hug:
Sigur ca da ,sa traiasca si sa va infloreasca minunile 8)
Din noianul de infloriti din ograda mea,l-am desemnat azi castigator peste semenii lui pe nemaivazutul ,nemaipomenitul super rusinosul "Persephone" care e tare scump la vedere.Probabil nuanta sa purple il face sa apara atat de rar pe firmament.

:D
 

miha

Member
Pare minunat... Si eu am ezitat daca sa-l iau sau nu...dar cred ca merita sa-l ai aproape de tine... :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Dane, eu recunosc ca nu ma omor dupa hibi vinetii dar asta e foarte frumos, probabil ca asocierea intre mov si rosu aprins il face atat de frumos.
Minunata alegere, sa te bucuri de el!
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Foarte frumosi Miha dar pot sa spun ca sunt putin dezamagita? Mi l-am luat si eu pe Mr Zimbelly de la Gommer sperand ca va fi usor albastrui...si-l vad la tine roz pal :( . Asa infloreste mereu???
 

miha

Member
gradinar1 a spus:
Foarte frumosi Miha dar pot sa spun ca sunt putin dezamagita? Mi l-am luat si eu pe Mr Zimbelly de la Gommer sperand ca va fi usor albastrui...si-l vad la tine roz pal :( . Asa infloreste mereu???
Nu, nu..e o culoare pala acum pentru ca nu are lumina suficienta...

Asa a fost in ianuarie... iar vara culorile sunt si mai intense, poate gasesc vreo poza si din vara...

Nu fi dezamagita, ca e un frumos... al meu acum nici macar la geam nu e ca locurile-s ocupate... :rofl:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Sa va mai arat cativa si la mine infloriti in ultima perioada;

multi no-name - insa a inflorit Amour de la Gommer, din comanda de asta vara, si un Koening
 

popescu gp

Well-Known Member
hibi

Dane pe tine te invidiez sincer ca poti avea asemenea frumuseti aproape la indemana in fiecare anotimp;esti un fericit.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus