Bakker

Chestionar nou-nout de evaluare

  • 1

    Votes: 1 25,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 1 25,0%
  • 4

    Votes: 1 25,0%
  • 5

    Votes: 0 0,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 1 25,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4

ena

Member
Si eu am facut comanda. Va spun cand o primesc daca a fost ok. Ultima data am fost multumita.
 

MONIS

Member
nu stiu ce sa mai cred....astept sa vad cu ochii mei... :mrgreen: noroc ca am facut comanda cu o vecina si nu o sa suport singura"pagubele" :)
 

v.cristina

Active Member
azi a ajuns si la mine catalogul..ce sa spun!? ...foarte tentant cu toate ca preturile mi se par cam piperate

cea mai ciudata planta si cea mai tentanta o reprezinta Cosmos Ciocolata care cica miroase a ciocolata :p ..asta mai ales din cauza ca sunt la cura :rofl: :rofl: :rofl:
 

karmenutza

Member
v.cristina a spus:
azi a ajuns si la mine catalogul..ce sa spun!? ...foarte tentant cu toate ca preturile mi se par cam piperate

cea mai ciudata planta si cea mai tentanta o reprezinta Cosmos Ciocolata care cica miroase a ciocolata :p ..asta mai ales din cauza ca sunt la cura :rofl: :rofl: :rofl:
Cand ai manca o ciocolata - mai mirosi floarea! Si poate-ti trece :rofl:
 

DIANA7

Member
vreau si eu sa va rog ceva! Daca cineva mai are catalogul bakker din toamna 2008, vreau si eu o descriere a narciselor batute. Le-am comandat, si acum in primavara, am constatat ca nu prea sunt batute, si nu prea imi convine, dar nici nu mai stiu sigur cum erau in catalog.... Multumesc!
 

v.cristina

Active Member
eu sunt curioasa daca a facut cineva comanda la ei in primavara si daca au primit moara ceea de lemn cadou...cum este?? :? :?
 

George

Member
Astazi am primit si eu catalogul de la ei, preturile mi se par cam mari asa ca imi tin banii ptr simfonie...
 

ena

Member
Cred mai am eu catalogul. Am sa il caut. Comanda din primavara asta inca nu a venit (oricum au spus ca in aprilie vine) dar am primit o foarfeca de taiat gardul viu de la Bosch, pentru comanda din toamna. Narcisele si lalelele comandate in toamna inca nu au inflorit. Pana acum am fost multumita de plantele lor.
 

DIANA7

Member
ar fi bine daca l-ai gasi si mi-ai spune cum erau. Stiu sigur ca erau batute, si cred ca si albe... Mie mi-au inflorit 9 simple galbene, si restul mai dureaza . Oricum, de cate ori am comandat de la ei, am avut probleme, si nu mi se pare ok la preturile pe care le practica. A fost ultima data cand am comandat de la bakker.
 

DIANA7

Member
Trebuie sa spun (ca asa e corect) ca la ce am reclamat, mi s-au returnat banii. E si acesta un lucru bun, dar as fi preferat sa raman cu florile...
 

ena

Member
Scuze ca nu ti-am mai scris dar am fost super ocupata, am gasit catalogul (e acasa). Sa-mi spui de are ai comandat. Ca sunt mai multe oferte in el. Sper sa reusesc in aceasta seara sa stau mai mult pe forum si sa vedem de care trebuiau sa fie.
 

ena

Member
La 25 si 50 de bucati erau: "narcise duble mix"; la 50 si 100 buc "narcise pitice" si la 15 si 30 bucati "narcise dutch master" care, la fel ca si cele pitice, sunt simple.
 

dana_rusu

Member
:cry: :cry: :cry: si eu tocmai cazusem in extaz in fata catalogului,acum sunt derutata si ce bine statea ,cred ,irisul ala de pe a doua pg ,in gradina mea :x
 

ena

Member
Dana, eu pana acum nu am avut probleme cu plantele de la Bakker. Am fost multumita. Acum astept sa infloreasca lalelele papagal pe care le-am luat in toamna...
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Fetelor cine nu risca nu castiga. Acum cateva zile am dat si eu o comanda. Babanuta zic eu. :wink: Sa vedem. Mai conteaza si ca asteptarile sa fie unele realiste.
 
Sus