Bakker

Chestionar nou-nout de evaluare

  • 1

    Votes: 1 25,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 1 25,0%
  • 4

    Votes: 1 25,0%
  • 5

    Votes: 0 0,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 1 25,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4

thea

Member
Da Albela am vazut raspunsul tau;iti multumesc pt. incurajari.
Begoniile imi sunt f. dragi pt. ca accepta conditiile nu prea bune pe care le am iar Ismene m-au cucerit de cum le-am vazut;sunt parfumate?
 

ani

Member
Am primit comanda de la Bakker, a sosit la timp, plantele arata foarte bine si exista documentatie tehnica pentru articolele comandate. Nota 10.
 

Chiquitita

Member
Ce moara tu Cristina??

Btw voi ati primit cadoul surpriza? poate imi spuneti si mie la ce foloseste ca eu nu mi-am dat seama :giggle:
 

Chiquitita

Member
Nu e o comanda minima, au acum o oferta: daca achizitionezi plante in valoare de 90 lei primesti o trusa de scule cu 100 de piese.
 

iris

Active Member
Chiquitita a spus:
Ce moara tu Cristina??

Btw voi ati primit cadoul surpriza? poate imi spuneti si mie la ce foloseste ca eu nu mi-am dat seama :giggle:
Cred ca, Cristina facea referire la fantana din lemn.Eu am primit o astfel de fantana anul trecut din Germania daca doresti o fotochipez. Aseara am primit doua cataloage Bekker Germania, daca va intereseaza pot sa fotografiez ce se ofera cadou anul acesta la nemti si banuiesc anul viitor la noi. :)
 

dana_rusu

Member
gata am comis-o ,am facut comanda ,ce-oi pati cu nimeni n-oi imparti,daca ma auziti ca divortez sa stiti ca de la asta mi se trage dar deh irisul ala arata prea bine si eu incepusem sa am vise erotice cu el,am glumit ,va tin la curent.
 

ena

Member
Albela, sa inteleg ca ai reusit sa faci rost de catalog? Eu nu am reusit. Cele doua persoane care stiam ca au, de pe catalogul uneia am facut si eu comanda, l-au dat si nu l-au mai primit inapoi. :(
 
Acum ma pregatesc si eu sa fac o comanda,ca am gasit un catalog atasat unei reviste pe care am cumparat-o.Au o oferta ca daca achizitionezi produse in valoare de 90 Ron primesti o moara din lemn. :?
 

ena

Member
Vezi sa nu fie limita de timp pentru comanda. Eu parca stiam de 15 aprilie, dar nu sunt sigura. Daca nu il primesti si reusesc sa il gasesc in timp util ti-l pot scana.
 

iris

Active Member
carmenlorena a spus:
Acum ma pregatesc si eu sa fac o comanda,ca am gasit un catalog atasat unei reviste pe care am cumparat-o.Au o oferta ca daca achizitionezi produse in valoare de 90 Ron primesti o moara din lemn. :?
Intradevar in pliantul atasat unei reviste Bakker ofera o moara de vant din lemn dar la catalogul lor comandat pe internet este atasat un pliant in care este specificat ca, daca trimiteti comanda in termen de 14 zile Bakker va ofera "Gratuit pentru dvs. o nemaipomenita fantana decorativa din lemn cu 20, 40 sau 60 bulbi de Anemone!" :D
 
Sus