Trandafiri sannamaria

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
gradinar ! Souvenir are ceva parfum slab dar compenseaza frumusetea :D iar Darcey e descris cu parfum moderat ,dar inca nu s-a deschis asa ca nu pot sa ma pronunt :oops:

Caramell ,poate a fost o greseala si tu o sa ai noroc si iti iese ce trebuie :D
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Caramell a spus:
Atunci sa ma astept ca de la Petrovic sa primesc pe Reine Victoria, tot am gradina plina de trandafiri roz... :rofl:
Lasa mai ca eu fugeam de trandafiri roz pana acum ca draku' de tamaie si acum...e plin si la mine :rofl: Da' astia vechi sunt foarte multi roz, ce sa-i faci, da-s frumosi rau si sunt si parfumati asa ca ne umplem de roz :)

Ca sa nu mai spun ca nu-i musai sa primesti si tu La Reine Victoria, cine stie ce iti vine, poate vreun maces :mrgreen: :rofl:
 

cristinaf

Well-Known Member
sannamaria a spus:
cam asa e in realitate Souvenirul
E foarte frumos! :hipnotizat:
Trebuie musai sa renunt si eu la vreunul roz din lista si sa-l iau pe el. Pana acum mi-a fost frica sa-l cumpar din cauza fainarii, la mine nu le merge prea bine celor sensibili la ea, dar nu mai rezist cu asa poze. :salivat:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Ika! deocamdata se prezinta bine ,sa vad ce o sa fie mai tarziu ,dar e asa de frumos ca merita :) :)
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Chippendale 2x

Eden

Henry Matisse

Benjamin Britten

no name mini - luat anul trecut la ghiveci ,acum face flori de 9 cm

The dark lady
 

cristinaf

Well-Known Member
Foarte frumosi! :visator:
I-ai masurat cumva floarea la Benjamin Britten? Sunt curioasa cat de mare e anul asta. Prima floricica de la al meu mi s-a parut prea micuta si acum sunt curioasa cat ar mai putea sa se mareasca cu timpul.
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Foarte frumosi! Sa iti traiasca si sa se faca mar0 si plini de floricele! :D
 
Sus