Sieberz

v.cristina

Active Member
diana999 a spus:
si eu care m-am suparat ca un trandafir cumparat din obi, mi-a inflorit de un galben palid, inloc sa fie un galben intens. totzi mint? daca si cei de la siebertz sunt neseriosi ........mi-e groaza sa mai cumpar dupa poze...
eu am patit cu cei de la sieberz , cu trandafirul galben catarator Royal Gold care are o culoare spalacita de mai mare rasu :( :( :(
 

diana999

Active Member
v.cristina a spus:
diana999 a spus:
si eu care m-am suparat ca un trandafir cumparat din obi, mi-a inflorit de un galben palid, inloc sa fie un galben intens. totzi mint? daca si cei de la siebertz sunt neseriosi ........mi-e groaza sa mai cumpar dupa poze...
eu am patit cu cei de la sieberz , cu trandafirul galben catarator Royal Gold care are o culoare spalacita de mai mare rasu :( :( :(
imi pare rau cristina. la cat costa plantele, si transportul .......nu mi se pare corect sa nu primesti ceea ce comanzi. sau cum zicea cineva de pe forum... pozele par modificate :roll:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Nu. Catalogul in romana nu cred ca a aparut inca, mai mult ca sigur ar fi fost anuntat pe site.
 

popescu gp

Well-Known Member
furnizori

Toate firmele ce vand in Romania nu sunt sincere;chiar si Sieberz s-aluat dupa ei;anul acesta nu am fost multumit cu muscatele luate de la ei,iar anul trecut cu crizantemele
 

elipopa

Active Member
daca este cineva interesat de o comanda comuna, as vrea si eu sa comand bulbii de crini!!! e rentabil 2 pachete la pret de 1!!
 

elipopa

Active Member
iudit a spus:
De nu ar fi asa mari taxele.....
de aceea ziceam si eu de o comanda comuna, se impart taxele postale!!!
eu am dat data trecuta comanda impreuna cu colegele de serviciu, acum nu mai vor.... :( !
 

doina2009

Member
elipopa a spus:
daca este cineva interesat de o comanda comuna, as vrea si eu sa comand bulbii de crini!!! e rentabil 2 pachete la pret de 1!!
Pai te rog sa faci o calculatie, daca se comanda in doua, trei persoane cat e pretul pe buc!
 

popescu gp

Well-Known Member
A fost dat pe site katalogul de la Sieberz pentru primavara dar in ungureste;nu mi s-a parut grozav si la ceeace doream eu sa vad( magnolia galbena) nici pomeneala
 
Sus