Rona Land

tranda09

Member
Cornelia, s-au terminat bilele de la socotitoarea mesajelor. S-au blocat la 222. Bine ca nu sunt alte cifre...
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Si eu ma inscriu pe lista clientilor multumiti de Rona Land - prompti, florile foarte frumoase, pretul foarte bun, maine le plantez :D
Am luat trandafiri (Mr. Lincoln, Double Delight, Peace si Virgo), berberis si un hibiscus syriacus.
Supr furnizor!
 
Astazi am primit trandafirii pomisor pe care i-am comandat miercuri si sunt foarte multumita de calitatea lor si de pret.
Saptamana aceasta voi primi si trandafirii teahybrid pe care i-am comandat si care vin prin posta.
Doamna Nicoleta si-a facut datoria de furnizor de nota 20+. :hug:
 

iris

Active Member
Am inteles eu bine la Rona Land exista liliac galben :hipnotizat: ?Nu am gasit in oferta de pe sait. :(
 

ACHIMENES

Member
Daaa am vorbit cu d-na Nicoleta si ramasese ca mi-l aduce ieri dar s-a amanat pt urmatoarea saptamana.
Abia astept sa-l pun in gradina si sa moara toti vecinii de invidie :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

iris

Active Member
Chiar acu i-am trimis un mail cu rugamintea de-am trimite o listuta cu preturi si dimensiunile liliacului.Sper sa-mi raspunda la rugaminte. :D Eu una sunt sigura ca vecinii se vor abona la un puiut, incepe de pe acum o listuta cu prenotari. :rofl:
 

ACHIMENES

Member
Liliacul costa 40 ron si e acceptabil ca inaltime, aproape 1 m, asa ca da comanda, asa culoare n-are nimeni.
Nu te gandi ca vei putea da la cunoscuti pt ca liliacul ca sa nu drajoneze ( pe unii ii supara acest lucru sa tot stai sa tai puii din jurul lui ) il altoiesc pe lemn cainesc .......iar ei sigur sunt o firma care se respecta :) i-ati gandul de la pui :) :)
 

iris

Active Member
Gata s-a rezolvat :) foarte,foarte amabila doamna Nicoleta.Pentru cei care poate sunt interesati de pomi fructiferi pretul este de 15 RON/buc. :)
 
Sus