Rona Land

tranda09

Member
Astazi am fost intr-o "gradina "cu tot felul de plante de gradina. Adresa este:Rona Land SRL

Telefon: 0720-418283

Fax: 021-2121489

www.ronaland.ro

nicoleta.godeanu@ronaland.ro
Am luat :4 trandafiri urcatori, 4 coacaz+agris, 3 trandafiri pomisor, 1 prunus, 1 gutui japonez si urmeaza sa mai iau... Ce minunatii la preturi f mici!
 

tranda09

Member
mihai63 a spus:
tranda09,ma bucur pentru achizitiile tale :) .Unde anume in Bucuresti este aceasta gradina?Mersi.
Str General Ipatesc Grigore. Pe calea mosilor, cum vii de la Inter, dupa Reifesen bank faci dreapta si imediat stanga dupa blocuri. Daca suni pe dna Nicoleta, te asteapta in poarta.Eu m-am dus cu o lista ferma, dar am depasit-o. Imposibil sa rezisti...
 

mihai63

Member
Multumesc,tranda09,imi inchipui unde este.Agrisul este pomisor?Eu am unul in gradina luat de la Brico.
 

tranda09

Member
Re: t

sorina a spus:
Tranda09 nu pot sa vad ce preturi au . De Ce ???? sau unde vad pretul ????
Da-mi adresa de mail, sau cere-i doamnei Nicoleta catalogul cu preturi. Cand l-am cerut mi l-a trimis imediat.
Preturile la trandafiri sunt intre 5-8 roni, functie de cantitate. Dar in catalog sunt toate preturile.
 

mihai63

Member
Sigur,ai dreptate,radacina nu este nuda,banuiesc ca e in colet(putin pamant si un celofan infasurat peste).Te mai plictisesc cu o intrebare:au program si sambata?
 
Sus