Planteo - bulbi de flori Olanda

Mari reduceri de preturi

Narcise Hillstar doar 1,99 lei (p. vechi: 2,5 lei); Narcise Cassata:2.99 lei (p. vechi 3,5 lei); Narcise Ice King: 2,5 lei (p.v. 2.99 lei); Lalele Esperanto, 1,99 lei (p.v 2.99 lei); Lalele Banja Luja 1,5 lei (p.v. 1,9 lei)
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Bună Alexandru,

M-ar interesa un pachet de 4 alium si 4 lalele Happy Generation.
Mulţumesc.
 
Caramell a spus:
Bună Alexandru,

M-ar interesa un pachet de 4 alium si 4 lalele Happy Generation.
Mulţumesc.
Buna seara Caramell,

Va rog sa faceti comanda direct din magazin sau sa imi dati datele de livrare printr-un mesaj privat.
Va multumim!
 

sarselia

Active Member
Moderator
Multumesc frumos pentru comanda trimisa!
Bulbii sunt tare frumosi si deja sunt afara asteptand primavara...
Toate cele bune!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
tudose_al3xandru a spus:
Buna seara Caramell,

Va rog sa faceti comanda direct din magazin sau sa imi dati datele de livrare printr-un mesaj privat.
Va multumim!
Am facut acum comanda pe site. Multumesc frumos!
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Am lansat si eu o comanda si numai dupa aceea am vazut ca suma minima e de 20 de lei.Poti adauga bulbi de lalele de care am comandat ca sa ajung la 20 de lei.
 
iudit a spus:
Am lansat si eu o comanda si numai dupa aceea am vazut ca suma minima e de 20 de lei.Poti adauga bulbi de lalele de care am comandat ca sa ajung la 20 de lei.
Este in regula. Deja coletul este pregatit. Maine va fi expediat. Va multumim!
 

happy

Well-Known Member
Am uitat sa va spun ca am primit bulbii acum 4 zile.Multumesc foarte mult,arata tare bine!! :clap:
 
Reduceri finale, substantiale! 90% din produse au preturi de producator, unele chiar mai mic!
Exemple:
Bulbi ghiocei "de vara", inalti de aprox 50 - 60 cm, circumf bulbi 12+, 1,5 lei/buc; Bulbi lalele duble Granny Award, circumf 12/+, - 1.3 lei/buc; lalele botanice Little Beauty, circumf 6/+, 0.99 lei/bulb; Pachet 8 bulbi lalele circumf 12/+ (4 galbene si 4 negre) - 7.5 lei
 
1.Pachet 10 bulbi lalele duble cu circumf.12/+ (6 Granny Awards si 4 Royal Acres) pret 11.99 lei;
2. Bulb fritillaria cu flori mari si frunze variegate - varietate foarte rara - 29.99 lei, circumferinta bulb 20+ ;
3. Eremurus robustus - tija florala de 2 metri, tubercul urias - 22.99 lei;


 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
tudose_al3xandru a spus:
sannamaria a spus:
am comandat repede :) dar ghiocei nu am mai gasit :(
Da, am primit comanda dvs. Din pacate ghiocei s-au dat imediat.
acum am vazut ca exista o comanda minima :oops: in cazul asta as vrea sa adaug un pachet de lalele cu 14 bulbi -12,99 lei dar nu stiu cum sa fac :oops:
 
Sus