Planteo - bulbi de flori Olanda

gradinar1 a spus:
Se pare ca eu ti-am facut ceva probleme...intr-adevar, am mai intrat pe site exact atunci cand ne-ai anuntat ca lansezi magazinul virtual.
Si, apropo, a iesit foarte bine :D , multa bafta!!
:D Nu, nu mi-ati facut nicio problema.Va multumesc mult pt aprecieri!
 

bradut

Well-Known Member
Am facut deja o comanda de Allium, pe site, insa as dori sa adaug si lalelele, in cazul in care puteti aduce.
 
D

dyayzh

Guest
Am facut comanda pe site, cam ate zile dureaza pana la expediere?
 
dyayzh a spus:
Am facut comanda pe site, cam cate zile dureaza pana la expediere?
Coletele vor fi trimise pe la inceputul lunii oct, in jurul datei de 5. Voi face tot posibilul sa va trimit cat mai repede coletele. Birocratia pune unele piedici si impun termene, dar ma asteptam la asa ceva. Va multumesc pentru intelegere!
 
In orice caz, se stie faptul ca cea mai buna perioada pt a planta bulbii de toamna este luna octombrie. Asta nu inseamna totusi ca in sept sau nov nu e bine.
 
Am pregatit niste pachete speciale de bulbi de diferite feluri, + oferte speciale, reduceri.

Bulbii de lalele sunt foarte mari, 12/+, aceasta fiind dimensiunea maxima la care poate ajunge un bulb de lalea. In general in magazine se gasesc bulbi cu circumf. 10/+, 11/+ si 11/12, acesta fiind si motivul pt care de multe ori inflorirea este slaba sau inexistenta.
Bulbii de narcise sunt si ei foarte mari.
Vom reveni cu poze reale ale bulbilor.

Puteti gasi pachetele la adresa: http://www.planteo.ro/oferte-promotii-bulbi-de-flori-de-toamna
Alte oferte speciale: http://www.planteo.ro/index.php?route=product/special

Prezentam cateva dintre oferte:




Pentru orice informatie va rugam sa ne contactati. Va multumim!
 

happy

Well-Known Member
Dl.Tudose,am facut acum 2 zile comanda de bulbi pe Planteo.ro si nu am primit niciun raspuns desi acolo se spune ca in 24 ore primesc un mail de confirmare :?
Nu as vrea sa repet comanda sa nu cumva sa vina in dublu exemplar!
 

happy

Well-Known Member
Acum m-am uitat si in cosul meu de cumparaturi sunt 10bulbi la valoarea de 20.10lei.Mai comand iar?Am reluat pasii de comanda si am dat comanda iarasi.Poate am gresit prima oara cand am comandat.Sper sa nu vina de doua ori! :pa:
 
Nu am primit comanda dvs, cel ma probabil aceasta nu a fost finalizata. Ati urmat toti pasii, ati baifat ca sunteti de acord cu termenii si conditiile si ulterior click pe finalizare comanda ? Va rog sa faceti o noua comanda, sau trimiteti-mi un mesaj privat cu produsele dorite si adresa de livrare. Va multumesc! Vom trimite doar 1 singura comanda.
 

happy

Well-Known Member
Mi-a venit deja confirmarea,se pare ca eu nu am procedat bine prima oara.Multumesc!Comanda 47.
Plata in cont nu era mai buna pt. cumparator?Asa rambursul este 8-9lei cu posta pe cand in cont nu era mai mult de 3-4lei.Sper ca se face cu posta,nu cu altii care sunt mai scumpi,eu asa am bifat!
Toate cele bune! :pa:
 
Am primit comanda dvs efectuata acum. Daca doriti, puteti face plata si in cont, dar la depunere numerar se percepe comision de catre orice banca. Cum doriti dvs... Coletul va fi expediat luni.Va multumim.
 
Reduceri de preturi! Stocuri limitate. Puteti vedea cate bucati dintr-un anume produs sunt in stoc accesand produsul respectiv. Stocul este afisat deasupra pretului.

Prezint in continuare poze reale ale bulbilor:



Fritillaria: si Eremurus gigant (tija florala de 2 metri +)
 
Sus