Leandru - partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Raportez:leandrii inca afara ca e cald;taiat pastaile ramase doar doua;pusi toti pe linga casa mai la adapost.
Gata!!! :rofl:
 

popescu gp

Well-Known Member
plante pentru balcoane si terase

La noi cateva noapti a fost foarte frig si ca sa preintampin necazurile toate florile au fost bagate la adapost
 

MASCHA

Active Member
Leandrii vor fi ultimele flori pe care le bag la adapost !Marti noaptea au fost -4 gr si din leandrii,boungvelii,crinum,amarilis ,datura si muscate,datura este singura afectata.
 

MASCHA

Active Member
Daca as sta la Fagaras as fi bagat si eu florile,dar in Craiova..... anul acesta a fost o exceptie cu vremea asta rece....
 

popescu gp

Well-Known Member
plante pentru balcoane si terase

Si la noi pe zi este cald.iar noaptea este foarte frig.Asa ca sa evit surprizele am bagat la iernat plantele
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
am facut pozele promise :) Mrs Rodeding si leandru variegat -comanda comuna :

iar aici va arat comorile mele ,care ierneaza tot in casa pt ca sunt foarte pretioase ,pt mine :oops: Barcelona ,Provence si Dottore

 

tamara

Member
sannamaria a spus:
am facut pozele promise :) Mrs Rodeding si leandru variegat -comanda comuna :

iar aici va arat comorile mele ,care ierneaza tot in casa pt ca sunt foarte pretioase ,pt mine :oops: Barcelona ,Provence si Dottore

sa-ti traiasca! toate sunt adevarate comori! :clap:
 

elenafles

Active Member
Si ai mei sunt bine.Ii tin in balconul inchis in termopan si tocmai ma intrebam daca sa-i las acolo toata iarna :? sau sa-i aduc la caldurica.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus