Leandru - partea a II-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
ghia_don a spus:
sannamaria a spus:
Ghia ! sunt foarte frumoase ,cred ca din rosul ala mi-ai dat lastari anul trecut , :) anul asta sper sa-l vad ! Iar Angiolo e intodeauna frumos :D
Vrei sa spui ca al doilea e Angiolo? :dans: Eu l-am cumparat neinflorit si fara nume..deci surpriza e cu atit mai mare :) ..
da eu asa zic ,s- a gasit anul trecut la magazinele gen Baumax ! e un infloricios si jumatate o sa vezi ce frumos o sa fie :wink:
 

magda

Active Member
Moderator
E dulce foc si mama lui il haleste la sfarsitul lunii cu foarfeca :mrgreen: pt. ca este lungggg si desirat. Se pare ca m-am molipsit de la cineva :wink: cu tunsul.
 

belisima

Well-Known Member
se pare ca anul asta am noroc la butasi,din 5 de la sanamaria,4 au mugurasi :hug: doar cel galben dublu pare deshidratat,dar il mai tin la cresa!poate la anul or sa faca si floricele :marfa:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
belisima a spus:
se pare ca anul asta am noroc la butasi,din 5 de la sanamaria,4 au mugurasi :hug: doar cel galben dublu pare deshidratat,dar il mai tin la cresa!poate la anul or sa faca si floricele :marfa:
vai ce ma bucur :clap: e foarte posibil ca la sfarsitul verii sa vezi flori :wink:
 

Mariabt

Member
Seamana intre ei Magda , dar si mie mi se pare o mica diferenta...oricum, au o culoare foarte placuta !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus