Leandru - partea a II-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

magda

Active Member
Moderator
Nu stiu sigur daca el este. M-am uitat pe pozele de pe pirosleander si seamana cu el. Nu mai tin minte de unde il am, dar nu cred ca este de pe net. Am primit niste lastari din Italia acum vreo 3 ani si poate ca de acolo provine. Nu ai idee cum il cheama pe ultimul meu leandru achizitionat ?
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
asta ce ai cumparat acum nu-mi dau seama ce e :? poate daca o sa ai mai multe flori deschise .....


mie Agnesul cam seamana cu somon ,cand o sa aiba soare toate ziua si o sa-si deschida mai multe flori atunci sa pui poze te rog ,pt ca florile care se deschid pe timp inorat nu prea sunt relevante de obicei sunt mai inchise decit ar trebuii :D
 

magda

Active Member
Moderator
Nu stiu ce sa zic. Frumosi leandrii sunt si pe site-ul asta. De vanzare nu au ? :)
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
nu are de vanzare ,e un colectionar inrait ,dar nu vinde ,adica eu asa stiu :D a facut site-ul asta pt ca sa se poata identifica mai usor leandrii plus sunt multe sfaturi de ingrijire etc cred ca are si un mic forum ceva !

parca Agnesul tau e mai roz :?
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Mi-a inflorit Angiolo complet.Eeeeee...hm.. las pozele pe noul format de forum :rofl:
 

adite

Active Member
Imi place modelul din mijlocul florilor, de fapt imi place totul. :D Sa-ti infloreasca mult si cat mai bogat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus