Kertimag

blueheart_d

Member
eu as fi interesata sa comand si din gama Patioplant, dar oare dau doar la ambalajele prezentate pe site? si oare care e pretul la acele categorii?
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Anul trecut am intrebat si eu referitor la patioplant si mi-eu zis ca aduc doar pe baza de comanda si paleti intregi.Pentru aia,tu intreaba-i!
 

daisy111

Active Member
blueheart_d a spus:
eu as fi interesata sa comand si din gama Patioplant, dar oare dau doar la ambalajele prezentate pe site? si oare care e pretul la acele categorii?
Ai aflat ceva de aceasta comanda?si pretul?ca as comanda si eu dar nu stiu cum dau :? In schimb astazi am comandat tot de la ei diverse flori/bulbi si am uitat sa intreb de gama Patioplant...acum astept un raspuns din partea lor pt comanda facuta. :astept:
 

ghia_don

Active Member
Si eu le-am trimis un mail pe 15 ian si unul pe 23 ian, si nu am primit nici un raspuns.
Daisy, sint curioasa daca tie iti confirma cumva comanda...tine-ne la curent.
 

daisy111

Active Member
Eu nu am stiut ca sa las nr de tel :cry: :cry: :cry: ...inseamna ca nu am sansa sa-mi raspunda?nici macar sa-mi trimita comanda :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
D

dyayzh

Guest
Nici eu nu am lasat numar de telefon, dar mi-au scris ca incep livrarile, in functie de vreme, incepand cu 9 februarie. :wink:
 

mimish

Active Member
Va sfatuiesc sa reveniti cu un mail prin care sa va lasati numarul de telefon. Veti fi sunate si, in eventualitatea in care nu au un anumit produs, va vor prezenta alternative. La mine cel putin asa a fost.
 
D

dyayzh

Guest
Am sunat la Ketimag. Politica sta asa. Se ocupa de cererile online doar dupa ce trece sezonul. De miine incep sa bage prin kauflandurile din tara :D
 

daisy111

Active Member
Fetelor ce ati comadat de aici,ati primit vreun raspuns?Eu nu am primit,prin februarie le-am scris din nou unde mi-am lasat si nr de tel...dar nici un raspuns din partea lor. :cry: Oare sa le scriu din nou? :?
 

daisy111

Active Member
Nu imi raspunde-ti si mie? :( ca nu stiu ce sa fac,daca sa le mai scriu sau sa ii sun....sau poate sa renunt? :?
 
D

dyayzh

Guest
Nu are rost sa le scrii. Ei trimit la persoanele fizice care fac comanda la ei dupa ce trece perioada, cred ca pe la sfarsit de aprilie. Asta daca inca au produsele solicitate. Asta e politica lor :x
 

daisy111

Active Member
Offf :x ...cat mai am de asteptat :astept: ....Nu e corect cum procedeaza :x
Multumesc dya de raspuns !!!:*
 
Si eu am comandat de la ei in februarie si m-au sunat sa-mi spuna ca doar la sfarsitul lunii martie sau poate pe la mijlocul lunii aprilie voi primi bulbii.
Tot acelasi raspuns l-am primit si eu ca dupa ce trece sezonul vor onora comenzile online,dar sa nu-mi fac griji ca voi primi produsele cerute.
Sper ca va fi asa! :?
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Singura problema este ca vor trimite ciurucurile.Eu asa am patit anul trecut.Bulbii erau moi ,nu am reusit sa aleg decit foarte putin din ce am comandat.
Asa ca cel mai bine mergeti la magazinele care importa produsele lor :D
 
D

dyayzh

Guest
Problema este ca ceea ce dorim noi nu apare la vanzare in nici unul din magazinele lor de distributie :(
 

marean

Active Member
Mai bine gasiti pe cineva de prin imprejurimi sa se duca direct la ei,in Cluj . Asa sigur gasiti ce va intereseaza .Eu am fost foarte multumit de produsele lor ,ba azi mi-a inflorit si Eucharisul de la ei,avea deja inceput de tija cand l-am primit !
 
Sus