Kertimag

presco

Active Member
Stiu ce inseamna sa mergi cu sotul!
Eu nici nu-l mai intreb, le pun in cos si daca i se par prea multe si se supara, o sa-i treaca lui! :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:eek: :? :?: ai venit la biroul de informatii???
Te rog fii dragut/a si prezinta-te caci banuiesc ca ai citit cite ceva de pe forum daca ai intrat la tzanc :mrgreen:
 

sarselia

Active Member
Moderator
Eu sunt suparata pe ei pentru ca in toamna le-am trimis o comanda si nici pana in ziua de azi nu mi-au onorat-o.Le-am scris mailuri peste mailuri si nimic...Nici macar nu s-au obosit sa imi raspunda.Asa ca eu i-am taiat de pe lista. :x :x
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Am mai spus-o si o mai spun o data.Ei aduc bulbii,plantele,din Ungaria si distribuie in magazine.Nu-i prea intereseaza persoanele fizice.Eventual daca raman cu bulbi nevanduti ,atunci incearca sa scape de ei.Nu va obositi ca nu are rost.
 

elipopa

Active Member
sa anuntati cand aduc in kaufland bulbii, ca as vrea si eu sa iau pentru o prietena cate ceva! m-a rugat din toamna sa-i iau ca la ea nu sunt supermarketuri si vreau sa prind prima oferta!
de multe ori pana aflam eu, se vindeau toate chestiile mai interesante si nu mai gaseam nimic deosebit!
 

andreiacamelia

Active Member
Au distribuit deja bulbii in hipermarketuri. O prietena a fost in Kaufland si mi-a spus ca sunt niste preturi destul de maricele!
 

elipopa

Active Member
eu am fost vinerea trecuta si nu adusesera! multumesc pentru informatie! o sa merg zilele urmatoare sa vad!
 

sebii

Member
Au adus la kaufland dar sunt scumpicei...marfa mult mai buna si mai ieftina la Buamax, am luat 10 crini orientali mixt la 16.99 intr-un pachet si din 10 o mare parte sunt deja divizati -7 chiar.
 

elipopa

Active Member
sebii a spus:
Au adus la kaufland dar sunt scumpicei...marfa mult mai buna si mai ieftina la Buamax, am luat 10 crini orientali mixt la 16.99 intr-un pachet si din 10 o mare parte sunt deja divizati -7 chiar.
super pret la crini in Baumax, din pacat la noi nu este :cry: :cry: ce bine de voi ca aveti de unde alege!!
 
D

dyayzh

Guest
Stiu ca Kertimagul la sediu de distributie au si magazin de vanzare. Daca se ofera cineva sa treaca pe acolo.......
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Dya,au magazin,dar foarte rar au in magazin ceea ce e pe site.Daca e cineva din Cluj care vrea si poate sa treaca pe acolo,putem afla ce au sau cand vor avea.
 

elipopa

Active Member
doina2009 a spus:
elipopa a spus:
Am o curiozitate, ce procent din tot ce ai cumparat, ti-a inflorit!....
acum nu a inflorit nimic, ca toti sunt bulbi de toamna, dar am luat primavara trecuta dalii si au inflorit foarte frumos si oxalis iron cros e luat de la aceasta firma si lalele din anul trecut stresa, pinochio, laleaua neagra, atlantis tot de acolo, au inflorit toate, nu stiu daca la lalele chiar toti bulbii au iesit, poate unu-doi am pierdut! gladiole am luat de acolo si au inflorit toate!
De ce?
 
Sus