Gradinile noastre in 2011

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mymo

Active Member
Multumesc frumos :D
E nebunie de culori dar si de plante,dupa cum am mai spus eu am o gradina de flori dezordonata :)
Taia,voi chiar ati facut lucruri marete acolo :clap: poate daca reusim sa ne mutam in toamna asta(noi asa am vrea :) ) atunci o sa fiu acolo tot timpul si o sa arate si mai bine :D
 

mymo

Active Member
Multumesc mult de apreciere,toate aveti gradini frumoase asa ca faptul ca va place gradina mea,inseamna mult pentru mine :rose:
Kinga,asa am vrea dar sa vedem daca putem.
 

Blitz

Active Member
Superb, fetelor- ati lucrat, nu gluma.

Mymo, arata mult mai bine deja fata de cum a fost anul trecut cand am vazut-o eu :rofl:
 

victoria222

Active Member
Mie imi place foarte mult gradina, Mymo. Este plina de culoare si cu foarte multe plante frumoase. Felicitari! Si portita imi place tare mult, cu trandafirii care o incadreaza foarte frumos. Cand o sa creasca sa acopere toata teava ca o arcada cred ca o sa fie geniala.
 

mymo

Active Member
Va multumesc frumos :D
Laura,ai dreptate :rofl:
Victoria,portita o sa dispara cand o sa apucam sa facem gardul(peste 150 ani) iar teava o sa incerc sa o inlocuiesc la toamna cu o arcada mai aspectuasa.Teava asta a ramas de a fostii proprietari,toata curtea era plina de vita de vie,dar momentan este foarte buna.
 

sarselia

Active Member
Moderator
E minunata gradinuta ta Mymo.
Sunt sigura ca dupa ce va veti muta acolo vei avea si mai mult timp pentru ea.Mie mi-e ciuda ca nu pot sta 24/24 in gradina pentru ca tare mult mi-ar placea.Si mereu as gasi cate ceva de facut, de mutat, etc.
Sa va bucurati de ea!
 

Blitz

Active Member
Lasa, Mymo, eu stau in casa "buniceasca" si ambii bunici erau mai buni intr-ale gradinaritului decat mine :oops: :rofl:

Si tot ma mai prefac ca "modernizez" :rofl: :rofl: :rofl:

Pe masura ce devin mai "coapta" (ca varsta :rofl: :rofl: :rofl: ) imi pica tot mai greu 2 chestii:

1. Sa intretin si sa reabilitez (si financiar, si fizic, si mental)
2. Ideea ca as sta "la bloc"

Oricum tin pumnii si vin la apres-chef-inaugurare :D :oops: :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus