Gradinile noastre in 2011

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

taia

Active Member
Mai,Blitz,Gabiuta,ce-aveti ? Si noi suntem tinerele .Tineretea sta in suflet ( chiar daca mai scartie una-alta,pe ici,pe colo),a-ti uitat ? :)
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nuuuuuuuuuuu......dar cu ploile astea parca am simtit un holtsurub mai ruginit :rofl: :rofl: :rofl:
 

taia

Active Member
Ce noroc pe mine ca am crampoane prin spate de cand era "puiuta"in burtica. :rofl: :rofl: Asa ca asta nu-i semn de "ani multi". :)
 

albela

Active Member
E de fapt suport pentru trandafiri. Ca asta a fost scopul lor. Apoi am pus si clematite langa ei. Sunt luati de la Baumax acum 2 ani. Ieftini si buni.
 

miki70

Active Member
albela a spus:
E de fapt suport pentru trandafiri. Ca asta a fost scopul lor. Apoi am pus si clematite langa ei. Sunt luati de la Baumax acum 2 ani. Ieftini si buni.
Multumesc pentru raspuns, o sa caut si eu. Te rog mai spune-mi ce inaltime au.
 

riana

Active Member
nu-mi vine sa cred Nicoleta, cat de mult s-a schimbat gradina ta. este atat de frumoasa :eek: de ce nu pui te tot gardul trandafiri cataratori?
 

lelia

Well-Known Member
E superba, Nick!Serena Land ,arata minunat ! :visator: si foarte mare !
Felicitari pentru gradinuta ! sa fiti sanatosi si sa va bucurati din plin de roadele munci voastre ! :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Bravo Nick, foarte frumos!!! Imi place salcia ta de mor, trebuie sa-mi plantez si eu una in gradina...
 

happy

Well-Known Member
nick1971 a spus:
acum cu toti trandafirii infloriti, n-as mai pleca de-acolo :D
In prima poza ce este pomisorul inflorit?Arata foarte bine inflorit in mijlocul gazonului.Nici eu nu as pleca Nico din gradina ta :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Pacat-pacat ca acel pomisor,cum ii zici tu si care e o "hakuro nishiki ", isi pierde frumusetea foliajului destul de repede :( .Culoare frunzelor nu ramine permanent :(
Superba a devenit Nico gradina ,superba...........imi place si mie mult :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus