Dedeman

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Pt ca probabil nu au licenta de comercializare. Din cate am inteles, denumirile au fost schimbate (precum Double Delight -> Duble Parfum...).
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl: Ce-mi place sa va urmaresc cumparaturile! Deci faceti plantatie de Graham Thomas :rofl:
 

anasstasia

Active Member
Caramell a spus:
Pt ca probabil nu au licenta de comercializare. Din cate am inteles, denumirile au fost schimbate (precum Double Delight -> Duble Parfum...).
Pai nici macar pe dibuite nu-mi dau seama ce vor sa fie. Nici la ghici nu-mi mai place sa cumpar. Acum m-am fandosit si eu cu Lottum , Petrovic... :rofl: :rofl: :rofl:
 

dancoman

Member
Eu astept cu nerabdare sa incep cu identificatul,caci si eu i-am achizitionat,pe Graham nu il am(dar parca nu as dorii sa fie Graham ,,la identificare)pe LD Braithwaite il am si deasemenea nu mi-as dorii sa fie acesta,sper sa iasa ceva apropiat de numele de pe cutie.
 

gabrielais

Active Member
of..norocosilor..la noi la Dedeman n-am vazut asa ceva..in schimb am gasit de la Kordes-Inocencia, Cubana...si mai erau vreo 2 da' astia i-am luat eu...acum asteptam sa vedem ce-o iesi.. :)
 

anasstasia

Active Member
Nu am gasit trandafirii de care vorbeati voi, in schimba am luat un Westerland (sa dea Dumezeu sa fie ce trebuie ca de multe ori mi-am luat teapa cu trandafirul asta) si un Coral Dawn.
 

lucia2002

Active Member
NicoletaDaniela a spus:
Westerland-ul de la mol-exim, pus in toamna, a dat coltu' :(
Nicoleta fii buna spune-mi te rog, trandafirii de la mol exim i-ai luat de pe piata sau i-ai comandat on line. Vazusem pe site-ul lor un trandafir pe care il caut de ceva vreme .
 

lucia2002

Active Member
NicoletaDaniela a spus:
L-am luat din Dedeman(sotul, mai precis,"marele iubitor de trandafiri" :rofl: ).
Multumesc, la Dedeman Braila l-am cautat si anul trecut in toamna.
Despre trandafirul Olympic Palace este vorba.
 

ghia_don

Active Member
gabrielais a spus:
of..norocosilor..la noi la Dedeman n-am vazut asa ceva..in schimb am gasit de la Kordes-Inocencia, Cubana...si mai erau vreo 2 da' astia i-am luat eu...acum asteptam sa vedem ce-o iesi.. :)
Au fost si la noi, la Dedeman-ul din Valea Lupului, i-am vazut cind am fost acum vreo saptamina si ceva...acum nu mai stiu daca or mai fi.. :?
 
Sus