Varietati neobisnuite

Dora

Member
Deci ai gasit-o pana la urma Simona,bravo!Este minunata,as vrea-o pe pervazul meu...Nu se poate :rofl: ?
 

oana_oana

Member
simona2 a spus:
Cele portocalii nu sunt ale mele ( sa nu intelegeti gresit ) . V-am aratat doar ca exista si asa .
eu deja asta intelesesem. :whew: bine ca nu sunt ale tale ca nu mai dormeam in seara asta. Doamne ce violete apar...de innebunesc!
 

simona2

Member
Dora a spus:
Deci ai gasit-o pana la urma Simona,bravo!Este minunata,as vrea-o pe pervazul meu...Nu se poate :rofl: ?
Am gasit mai multe decat mi-as fi dorit ! Ce sa mai zic de asta ? .....si batuta si creata , deja nu mai am somn .
 

camic

Member
Daca imi permiteti vreau sa va arat si eu cate ceva....eu mi-am facut sange rau aseara cand le-am vazut.

 

simona2

Member
Pai nu ai incotro........pentru ca nimeni nu trimite pe perioada de iarna .
Nu se mai pot face comenzi , pana-n martie .
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Eu sunt un pic mai rezervata. Evident ca si eu vreau cat mai multe varietati dar cele aratate de Simona parca erau de la rusi. Frate, astia au o problema. Nu trimit si la noi, de parca banii nostri n-ar fi la fel de buni. Va spun chestia asta ca am mai incercat - fara rezultat. M-as bucura totusi ca lucrurile sa se mai schimbe. Nu de alta, dar macar de flori frumoase sa ne bucuram, ca altele... (as zice ceva de natia asta, dar ma abtin!)
 

nicoleta

Member
Pana la primavara... Ne mai aratati voi, fetelor, frumuseti de-ale voastre, sa ne umplem sufletele de frumos? Va rog...
 
Sus