Plant Shop

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

corinap

Member
Am fost la targ la Levi si are plante foarte frumoase si sanatoase,asa ca cine doreste sa comande de la el,eu cred ca face o afacere buna.
 

levviking

Member
Din cauza condiţiilor meteo nefavorabile, duminică 13 februarie, nu vom fi prezenţi la Bucureşti. Scuze, dar la noi se anunţă -12 C, până să ajungem la târg îngheaţă plantele.
:cry:
 

fraila

New Member
levviking a spus:
Din cauza condiţiilor meteo nefavorabile, duminică 13 februarie, nu vom fi prezenţi la Bucureşti. Scuze, dar la noi se anunţă -12 C, până să ajungem la târg îngheaţă plantele.
:cry:[/quote


multumesc pentru aceasta precizare...maine aveam in gand sa merg pana acolo...ramane pe altadata... :D
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Mai necajeste-ne pe noi astia din provincie care nu avem cum ajunge la voi.....
 

levviking

Member
a apărut oferta de preţ link: http://www.plant-shop.ro/oferte/oferta1.02.19.pdf

aştept sugestii, reclamaţii, propuneri, critici, etc.
este doar prima versiune, se mai pot modifica multe din această listă.
pt o mai bună înţelegere a versiunilor, prima cifră 1 este de la 2011, ultima cifră, următoarele două cifre reprezintă luna, iar ultimele două, ziua.
la fiecare modificare sau îmbunătăţire a acestei oferte voi posta aici un anunţ şi un link.

vizionare plăcută.
 

bebe Iris

Active Member
Wow, am vazut in oferta de preturi si mac de Himalaya, as vrea si eu. Am facut o comanda demult si l-as adauga si pe asta la comanda. Dar, probabil ca nu se va vinde acum in primavara, sau da?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus