Plant Shop

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Pocalinda

Member
Daca iau 2 hibicus+1 cadou de la dvs.pot cere culori diferite? Sau toate trei plantele vor fi aceeasi culoare?
Intrebarea se aplica si la campanula, aubrieta, etc.

Multumesc si vanare buna maine la targ!
 
Am si eu o intrebare legata de costul transportului pentru o comanda de flori.Am inteles ca pentru ramburs taxa este de 25 ron,dar daca depun banii in cont, cat trebuie sa depun pentru taxa postala ,tot 25 ron(in plus fata de pretul plantelor)?Sper ca m-am facut inteleasa.Multumesc anticipat.
 

levviking

Member
Pocalinda a spus:
Daca iau 2 hibicus+1 cadou de la dvs.pot cere culori diferite? Sau toate trei plantele vor fi aceeasi culoare?
Intrebarea se aplica si la campanula, aubrieta, etc.

Multumesc si vanare buna maine la targ!
Promoţia se referă la oricare 2 plante din acelaşi soi, la cumpărături de minim 100 lei.
Deci puteţi să cumpăraţi 2 hibiscus moscheutos de culori diferite şi primiţi cadou 1 hibiscus moscheutos de oricare culoare doriţi dumneavoastră.
Cel mai sigur ar fi să ne trimiteţi anticipat o listă de plante dorite, ca să fiţi sigur că le veţi găsi. Comenzile le aducem separat şi le punem deoparte să nu se vândă din ele.
Oricum dacă nu sunteţi mulţumiţi de plante, nu le luaţi.
 

levviking

Member
sevastregeanina a spus:
Am si eu o intrebare legata de costul transportului pentru o comanda de flori.
Am inteles ca pentru ramburs taxa este de 25 ron,dar daca depun banii in cont, cat trebuie sa depun pentru taxa postala ,tot 25 ron(in plus fata de pretul plantelor)?
Sper ca m-am facut inteleasa.Multumesc anticipat.
În cazul în care plătiţi anticipat prin bancă, cheltuielile de expediere scad cu 5 lei.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Si daca trec personal pe la dvs.?Ce avantaje am,in afara ca aleg ce-mi place? :wink:
Gasesc o adresa exacta pe site?Mergem la mare si la intoarcere as vrea sa venim pe la dvs.
 

levviking

Member
iudit a spus:
Si daca trec personal pe la dvs.?Ce avantaje am,in afara ca aleg ce-mi place? :wink:
Gasesc o adresa exacta pe site?Mergem la mare si la intoarcere as vrea sa venim pe la dvs.
Avantajele alegerii plantelor direct din grădinărie este deja un avantaj.
Mai vedeţi şi alte plante, care încă nu sunt expuse pe site, putem să stăm de vorbă, etc...
Adresa o găsiţi la noi pe site aici:
http://maps.google.com/mapsf=d&source=e ... ,25.716033
&daddr=&hl=ro&geocode=&mra=mift&mrsp=0&sz=15&sll=45.615358,25.72423&sspn=0.011557,0.02665&ie=
UTF8&ll=45.616049,25.716119&spn=0.009005,0.012875&z=15

Vă rog să mă anunţaţi când ajungeţi pe la noi, să fiu şi eu la grădinărie.
Distracţie plăcută!!!
 

levviking

Member
sevastregeanina a spus:
Adica,daca am inteles bine,pun in cont pretul plantelor +20 ron.Corect?
Vă rog să nu procedaţi aşa.
Dacă dumneavoastră plătiţi şi nu avem planta respectivă pe stoc?
Cel mai indicat ar fi să faceţi o comandă, pe site, pe mail sau telefonic, iar eu vă spun dacă le avem pe toate pe stoc şi valoarea totală.
Valoarea totală este aproape aşa cum aţi scris dumneavoastră, valoarea plantelor - discount + cheltuieli livrare(20 ron, în cazul achitări prin bancă).
 

anette_b

Member
duminica daca puteti , imi aduceti si mie cateva echinaceea ? sunt micute sau deja inflorite ?
as dori 6 bucati. le pot planta intr-o zona cu mult pietris in pamant ?
multumesc !
 

levviking

Member
anette_b a spus:
duminica daca puteti , imi aduceti si mie cateva echinaceea ? sunt micute sau deja inflorite ?
as dori 6 bucati. le pot planta intr-o zona cu mult pietris in pamant ?
multumesc !
Vă aduc echinaceea, sunt cu boboci, aproape înflorite.
Este o plantă nepretenţioasă, creşte în solul obişnuit de grădină, nu necesită pământ foarte fertil.
Are nevoie de soare şi apă.
 

anette_b

Member
multumesc !

asa cum va spuneam , lupinul de la dvs a crescut si a inflorit foarte frumos , delphinium are boboci , gaillardia a inflorit , floarea de colt e incredibila si levantica alba a crescut mult si se pregateste si ea de inflorit.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
In jur de 5 august ne intoarcem de la mare,dl.Levi.Si daca ceva intervine si nu putem trece pe acolo,va astept la Aiud.
 

victoria222

Active Member
Am trecut ieri la stand-ul Plant-shop de la targul din Agronomie si mi-am luat o multime de plante minunate. Pe langa faptul ca au specii deosebite, sunt foarte sanatoase si ieftine. Eu una voi fi un client fidel.
Va multumesc, domnule Levi! Mult succes in continuare!
 

levviking

Member
anette_b a spus:
multumesc !

asa cum va spuneam , lupinul de la dvs a crescut si a inflorit foarte frumos , delphinium are boboci , gaillardia a inflorit , floarea de colt e incredibila si levantica alba a crescut mult si se pregateste si ea de inflorit.
Mă bucur când aud despre clienţi mulţumiţi.
Eu vând plante perene de calitate.
Poate nu reuşesc întotdeauna să mulţumesc pe toţi clienţii plant-shop, dar mă străduiesc.
V-am adus Echinaceea, dar nu aţi venit după ele.
Dacă mai doriţi, săptămâna asta voi fi doar sâmbătă la târg.
 

levviking

Member
victoria222 a spus:
Am trecut ieri la stand-ul Plant-shop de la targul din Agronomie si mi-am luat o multime de plante minunate. Pe langa faptul ca au specii deosebite, sunt foarte sanatoase si ieftine. Eu una voi fi un client fidel.
Va multumesc, domnule Levi! Mult succes in continuare!
Mulţumesc pt aprecieri.
Îmi pare rău pt lista uitată acasă. Data viitoare voi fi mai atent.
Oferta noastră de plante se îmbogăţeşte mereu, în special cu soiuri deosebite.
Vă mai aştept cu drag la târgul de la agronomie.
De obicei suntem numai sâmbătă, cel mai bine este să faceţi comanda pe site, iar eu vă spun dacă vin sau nu în săptămâna respectivă.
 

anette_b

Member
levviking a spus:
anette_b a spus:
multumesc !

asa cum va spuneam , lupinul de la dvs a crescut si a inflorit foarte frumos , delphinium are boboci , gaillardia a inflorit , floarea de colt e incredibila si levantica alba a crescut mult si se pregateste si ea de inflorit.
Mă bucur când aud despre clienţi mulţumiţi.
Eu vând plante perene de calitate.
Poate nu reuşesc întotdeauna să mulţumesc pe toţi clienţii plant-shop, dar mă străduiesc.
V-am adus Echinaceea, dar nu aţi venit după ele.
Dacă mai doriţi, săptămâna asta voi fi doar sâmbătă la târg.
nici nu stiu cum sa imi cer scuze !... :( a trebuit sa mergem la gara duminica sa asteptam o ruda . nu am mai reusit sa ajung la dvs. si nici nu puteam sa va anunt. voi veni sambata . :oops:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus