Osiria

iudit

Well-Known Member
Moderator
Da cu goarna sau scrie-mi mesaj cand mergi,ca treci pe langa mine.
Doamna de la profi-family e vecina mea de bloc .Am copilarit impreuna. :wink:
 

mihai63

Member
Chiar asa de interesant vi se pare acest trandafir?
Mie mi-a trecut de cand cu Silver Sterlig...in loc de culoarea mov sau ce era pe ambalaj a iesit rosu ,roz....in orice caz o aiureala de trandafir.
Unde mai pui ca si creste tare greu :evil:
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Bine ca ai spus tu,si nu eu!
Mie chiar cei de la MOLNAR mi-au zis ca nu-i spectaculos.Nici din greseala nu va fi ca in poza.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Tu Iudit!Banuiesc ca zici de Sterling. Daca va luati dupa muste bete ce sa va fac? :evil:
 

mihai63

Member
Atunci sa spunem de bine...poate ne luam un procent de la producator sau si mai bine .....suturi de la membrii eGradini(pentru reclama mincinoasa) :rofl:
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Aoleu , m-a pus pacatul sa ma uit la osiria si acum nu mai pot dormi noaptea ..... :rofl: este in afara de bakker o varianta sa comand de la domnii din Alba....


succes
 

claude

Well-Known Member
Moderator
danero2004 a spus:
Aoleu , m-a pus pacatul sa ma uit la osiria si acum nu mai pot dormi noaptea ..... :rofl: este in afara de bakker o varianta sa comand de la domnii din Alba....


succes
Danero, si eu pusesem ochii pe Osiria ala, da ai vazut ce zicea Iudit mai sus, ca in realitate nici vorba sa fie spectacolul ala din poza? :( Acu' am citit si eu :cry:
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
pe testat sau asa din experienta, ptr ca la yurta (de la ei am luat tot ce am la trandafiri) au iesit exact ca in poza , chiar cel galben cu rosu mai frumos decat in imagine.
 

elmo

Member
eu am comandat OSIRIA de la Bakker si a iesit orice altceva numai osiria nu. A iesit un trandafiras cu flori rosii mici mici gen GEMMA dar rosu. E frumos dar nu e ce voiam. Am vazut ca au iar in catalog Osiria, dar mi-e frica sa risc.
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
asa mare diferenta doar din eroare umana , altfel ....oricum de ce nu ai facut contestatie , scrie si acum , daca nu au iesit sau au iesit neconform cu catalogul 5 ani garantie...
 

elmo

Member
nu am reclamat ca nu am tinut garantia( nici nu stiu daca am avut), dar oricum dezamagirea a fost mare. Mi-a mai trecut ca trandafirasul e frumos, dar cam scump :(
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
pai e 5 lei cica la domnii din posturile de mai sus, daca gasim o modalitate de comanda eu sunt interesat
 
Sus