lukonbulbs

bradut

Well-Known Member
fixpix a spus:
mie mi se pare "too good to be true"... cum se zice.
da cine stie???
Eu n-am gasit o adresa de mail. :? Era interesant de aflat daca trebuie sa facem rezervari din timp.
 

bebe Iris

Active Member
claude a spus:
Mersi :hug: Pfoai ce hemerocalisi au...si irisi :hipnotizat: :hipnotizat: Si preturile sunt bune, mai mici decat cele din Italia, la vara punem de-o comanda, Carla? :rofl:
:rofl: Ce bine ca v-o apucat si pe voi damblaua! :hug:
Si eu ma bag la comanda cu voi :*
 

bradut

Well-Known Member
bebe Iris a spus:
claude a spus:
Mersi :hug: Pfoai ce hemerocalisi au...si irisi :hipnotizat: :hipnotizat: Si preturile sunt bune, mai mici decat cele din Italia, la vara punem de-o comanda, Carla? :rofl:
:rofl: Ce bine ca v-o apucat si pe voi damblaua! :hug:
Si eu ma bag la comanda cu voi :*
Da' pe mine cui ma lasati? :rofl:
 

bradut

Well-Known Member
Eu am o lista de irisii, facuta iarna asta, si vad ca se nimereste cu ce are furnizorul asta. Mai mult decat atat, cred ca ma va face s-o completez. :)
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai bine-atunci, vad ca adunam de-un club, cine are chef sa trimita un mail si sa intrebe amanunte, daca putem rezerva de-acum, din catalagoul pe 2012, conditii de plata, transport? :)
Eu daca facem comanda ma angajez la coletarie ;-)
 

Luciana35

Member
claude a spus:
Pai bine-atunci, vad ca adunam de-un club, cine are chef sa trimita un mail si sa intrebe amanunte, daca putem rezerva de-acum, din catalagoul pe 2012, conditii de plata, transport? :)
Eu daca facem comanda ma angajez la coletarie ;-)
Da' de ce nu rezervati din catalogul de pe 2013?
 

bradut

Well-Known Member
Ce-am mai deslusit: produsele comandate trebuie insotite de cod si pret; comenzile vor fi onorate in ordinea sosirii.
 

bradut

Well-Known Member
Catalogul pe 2013 cu iris si hemerocalisi nu exista. Probabil ca apare prin vara, insa nu cred ca vor fi schimbari majore, tinand seama ca furnizorul are atatea soiuri.
 

Luciana35

Member
Hemerocalisi sunt in catalogul pe 2013, la pagina 62. Mi s-au facut ochii cat cepele la ce am vazut :eek:
Numai irisi nu am vazut.
 

bradut

Well-Known Member
Din cate vad, oferta de hemerocalisii din 2013 este cu mult redusa fata de 2012. Probabil ca in vara va fi mai elaborata, fiindca in general, atunci se fac livrarile de hemrocalisi si irisi.
 
Sus