lukonbulbs

adite

Active Member
Daa, am vazut. Ramanem numai cu vazutul? Oare trimit in Romania? Preturile par bune si au bulbi de gloxinii tigrine care nu se gasesc la noi.
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Toate comenzile on-line de dispecerizare, în curs de desfășurare de livrare de 125 CZK.

Clienții din Uniunea Europeană:
Slovacia - COD de 215 CZK.
Polonia - greutatea lotului.
Germania, Austria - în funcție de greutatea transportului.
Alte țări din UE - în funcție de greutatea de expediere.
 

geodezia

Well-Known Member
domnule ce mai preturi atunci cxum dumnezeu magazinele noaste au atunci preturile care le au nehaliti rau daca pun preturi si de 20 de ori mai mari
 

adite

Active Member
Sini, tigrinele le gasesti la litera T, violacea la V, Blanche de Meru la M si cele doua Kaiser la K.
Comanda se face pe site, dupa cum vad.
 

geodezia

Well-Known Member
zisei ca nu ma mai uit ca si asa :cry: :cry: da ce vazui macar niste zepfirantes colectie ,crini si gladiole ...mama ce mai frumuseti ....
 

carla

Active Member
Eu am ramas ca la dentist cand am vazut ce hemerocallisi, bujori si irisi au :eek:
Nu stiu daca-mi mai ajung banii acum sa iau ceva de la ei, dar la toamna sigur incerc o comanda
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Mersi :hug: Pfoai ce hemerocalisi au...si irisi :hipnotizat: :hipnotizat: Si preturile sunt bune, mai mici decat cele din Italia, la vara punem de-o comanda, Carla? :rofl:
 

carla

Active Member
Clar, trebuie sa ma apuc de pe-acum de strans bani ... ca la cate imi plac de acolo nu stiu cum ma descurc :rofl:
 

bradut

Well-Known Member
La asa oferta, nu prea poti sa stai deoparte, intr-adevar. N-am scapat bine de trandafiri si clematite, si dam in altele. :rofl:
 
Sus