Leandru - partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

melimeli

Active Member
sannamaria a spus:
Meli ! e superb si mai are o gramada de boboci :)[ toti lastarii de la tine au facut radacini ,multumesc :hug: ]
ma bucur tare mult :D :*
sa sti ca pt. prima oara am reusit sa prind si eu multi :) cred ca e perioada optima pt. inradacinare :D
 

vist

Member
sannamaria a spus:
daca vrei inradacinati atunci le pun eu la inradacinat si te anunt cind sunt gata ! nici mie nu imi iese intodeauna ,dar ma straduiesc :) idea e sa tai butasi semilemnificati deci sa nu fie verzi si sa le tai sub un nod !
si din asta as vrea http://vist.sunphoto.ro/Florile_Leandrilor_mei/39875430 vezi la mine ce iti place si vorbim !
Saptamana asta si cealalta sunt blocat cu examenul de bac...apoi sunt mai liber si atunci am sa ma ocup de butasire...Te voi apela io prin pm si o sa conlucram telefonic...bine?
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
vist a spus:
sannamaria a spus:
daca vrei inradacinati atunci le pun eu la inradacinat si te anunt cind sunt gata ! nici mie nu imi iese intodeauna ,dar ma straduiesc :) idea e sa tai butasi semilemnificati deci sa nu fie verzi si sa le tai sub un nod !
si din asta as vrea http://vist.sunphoto.ro/Florile_Leandrilor_mei/39875430 vezi la mine ce iti place si vorbim !
Saptamana asta si cealalta sunt blocat cu examenul de bac...apoi sunt mai liber si atunci am sa ma ocup de butasire...Te voi apela io prin pm si o sa conlucram telefonic...bine?
ok!
dealtfel nu e nici o scamatorie ,trebuiesc butasii semilemnosi sau lemnosi ,deci sa nu fie lastari tineri ,verzi :roll: si le pui intr-o sticla inchisa de culoare ,de ex de bere ,si le tii intrun loc luminos dar fara sa bata soarele pe ei ,si cam atat si ori fac radacini ori nu :rofl:
 

christine

Member
sannamaria a spus:
Christine ! e superb!!!!!!!
asta e M Gambetta ? eu stiu ca e mai galben :) da poate ma insel :roll:
Multumesc, Annamaria! Da, este un galben pal foarte frumos dar nu stiu cum sa fac pozele sa apara culoarea reala.Aparatul de fotografiat e bun dar...fotograful habar n-are sa faca poze :oops:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus