Leandru - partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl: Vist se vede CLAR ca esti indragostit "tari di tat" de aceste plante.Lasa ca o sa mai ai :wink:
 

gabrielais

Active Member
multumesc tuturor! intr-adevar e un frumusel
merci inca o data Dya, pentru pont.. :hug:
as mai fi luat si alte culori dar nu prea mai erau infloriti; aveau boboci...astept saptamana viitoare poate gasesc mai multi infloriti sa mai aleg si alte culori.. :wink:
 

gabrielais

Active Member
sannamaria a spus:
gabrielais a spus:
achizitie noua..merita facut vedeta..are o culoare asa delicata...
http://gabrielabis.sunphoto.ro/terasa_2011/pagina3
superb !!!! daca nu ma inseala ochii e Angiolo Pucci :D
ahh..multumesc..iata ca primeste si nume... :wink: la baumax, de unde l-am luat, e mare zapaceala...deci nici vorba de etichete cu denumiri; abia daca uda florile, daramite sa mai aiba in vedere si acest aspect; odata am vazut in magazin o cutie intreaga cu etichete pentru fiecare soi (la hibi daca tin bine minte...), probabil asa cum le-au primit de la furnizor, insa ei probabil le-au aruncat in loc sa dedice putin timp si fiecare planta sa primeasca eticheta cu denumirea...scuze..eu am o problema cu astia, ca chinuie plantele .. :oops:
 

sorina

Active Member
gabrielais a spus:
multumesc tuturor! intr-adevar e un frumusel
merci inca o data Dya, pentru pont.. :hug:
as mai fi luat si alte culori dar nu prea mai erau infloriti; aveau boboci...astept saptamana viitoare poate gasesc mai multi infloriti sa mai aleg si alte culori.. :wink:
De unde ? :eek:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
gabrielais a spus:
sannamaria a spus:
gabrielais a spus:
achizitie noua..merita facut vedeta..are o culoare asa delicata...
http://gabrielabis.sunphoto.ro/terasa_2011/pagina3
superb !!!! daca nu ma inseala ochii e Angiolo Pucci :D
ahh..multumesc..iata ca primeste si nume... :wink: la baumax, de unde l-am luat, e mare zapaceala...deci nici vorba de etichete cu denumiri; abia daca uda florile, daramite sa mai aiba in vedere si acest aspect; odata am vazut in magazin o cutie intreaga cu etichete pentru fiecare soi (la hibi daca tin bine minte...), probabil asa cum le-au primit de la furnizor, insa ei probabil le-au aruncat in loc sa dedice putin timp si fiecare planta sa primeasca eticheta cu denumirea...scuze..eu am o problema cu astia, ca chinuie plantele .. :oops:
da... si eu am o probema cu ei ,mai ales cind vad cum inoata orhideele in apa sau se usuca alte flori ,iar de etichete sa nici nu mai vorbim ! la ce pret ai luat ?
 

gabrielais

Active Member
Sorina, asa cum a spus si Dya, din Baumax Iasi l-am luat; asa galben e si in realitate... :wink:
Sanmaria, am dat 17 lei pe el..e binisor dezvoltat, frumos ramificat si muuulti boboci gata sa se deschida.. :wink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus