Gradinile noastre in 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Am vazut ca e "pe vine" :rofl: ......Faci botezul in curte? :) Grabeste-te dar......incet :D
 

Blitz

Active Member
Daniela, foarte frumoasa gradina ta! Cea din fata casei este super :D - iar ca marime cat a mea toata :oops:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Super dar ciinii sunt bestiali :D
Sa stapinesti sanatoasa TOT ce ai pe acolo:plante,gradina si catei :)
 

mymo

Active Member
Minunata!
Clar ca cea mai tare poza e cea cu cateii :rofl: dar imi place foarte mult i foisorul :clap:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Camelia, sincere felicitari! Arata foarte ingrijita si intr-adevar frumoasa gradina ta! Bravo!
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nu este gradina mea ci a unei prietene dar vreau sa va arat unul din gardurile ticsite de clematite.Nu mai mult de 30 are in dotare.Este adevarat ca nu toate pe acelasi gard .........
Este o gradina pe gustul meu.Plina de culoare si aranjata intr-un "deranj "colorat si salbatic:



iar asta este un urcator care miroase exact ca un trandafir de dulceata,superbisim


inca citeva poze cu flori:
(priboi)
 

sorina

Active Member
citeva poze cu gradina de flori si gradina de legume ( in ambele mai este muuuult de lucru ) :evil: :evil: dar sarcinile sunt impartite : eu cu florile sotul cu legumele :rofl: :rofl: :rofl:
sectorul meu




si al sotului



si superveiserul
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Sorina cred ca am gasit si locul cortului pentru o viitoare intilnire cu bucurestenii :rofl: :rofl: :rofl:
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Ce faina-i colectia de leandrii si de cactusi!!!
Dar nici domnisoara nu-i mai prejos!
 

sorina

Active Member
nu ne trebuie corturi Gabiuta ca am sura cit 2 case de mare , timp fain sa fie , u as vrea din tot sufletul sa veniti :D :D :D :D :D :D
 

nely

Member
Felicitari tuturor posesorilor de gradini care fac eforturi sa-si desavirseasca "gradina de vis" , sunt f frumoase si spor la treaba in continuare :wink: ...preocuparea si planificarea necesare dau o neliniste si agitatie continua dar frumoasa, imi pare rau ca nu am si eu o gradinita a mea, dar poate pina la pensie...cine stie :wink:, intre timp imi iau un moment de relaxare virtual in gradinile voastre :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus