Furnizori Trandafiri

cristinaf

Well-Known Member
Facem, doritori sa fie, ca eu de cand astept comanda asta, tot uitandu-ma pe site, am mai gasit doi fara de care, gata, nu mai pot trai. :oops: :cry:
Boala grea, dom'le. :evil:
 

cristinaf

Well-Known Member
Atunci nu stiam de ei. Nu am stat sa ma uit prea mult pe site, comandasem ce cunosteam deja. Abia acum din lipsa de rabdare tot ma uit ce mai au in oferta si mai gasesc cate ceva care sa-mi placa.
 

cristinaf

Well-Known Member
Eu zic sa nu-i mai zapacim acum, sunt destule soiuri si asa. De i-ar trimite ei pe toti, sa fie totul in regula.
Nu-i bai, mai facem noi la primavara, mai vedem ce locuri ne raman si, in primul rand, vedem cat de multumiti vom fi la finalul comenzii asteia. :wink:
 

cristinaf

Well-Known Member
Vanez si eu locurile unde as mai putea planta ceva :rofl: si am ajuns la concluzia ca remorca de la masina ar putea sta in alta parte decat acum, iar in locul ramas, sa pun eu trandafiri. Si cum spatiu e suficient acolo, decat mai multi trandafiri, sa le zicem "normali", mi-ar placea unul si bun...
Dar nu se stie daca ar putea ajunge la mine vreodata asa, pentru ca exista pe net poze din zone cu clima mai blanda si e normal sa se dezvolte acolo trandafirii mai bine. La mine iernile sunt destul de aspre... :roll:
 

cristinaf

Well-Known Member
sannamaria a spus:
ati vazut ?si cei de la Delbard au ajuns la noi http://www.famousroses.eu/ro/
M-am uitat si eu pe site si ceea ce mi-a sarit in ochi prima oara e poza de la Nahema, aceea care se vede prima, e complet diferita de celelalte poze care apar cand accesezi produsul, si dupa parerea mea nu e poza lui. Seamana mult mai bine cu Jubilee Celebration, petalele sunt ascutite. :?
 

radu

Member
Chiar ca sunt superbi. Chiar ma bate gandul sa fac o comanda la famousroses.eu/ro. Dar oare sa mai asteptam putin sa primim trandafirii comandati la Lottum ?!
 

cristinaf

Well-Known Member
Radu, eu zic sa te uiti pe Eutopia sa vezi acolo cati trandafiri superbi ... sa umpli parcuri intregi, nu altceva... :rofl:
Inainte, ei vindeau doar in cantitati mai mari, dar de anul acesta vand si cate o singura buc, iar preturile nu-s mai mari decat la altii. Ba chiar am vazut si preturi mai mici (dar nu in comparatie cu Lottum)
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Radu ma omori!Ce au la Rosafruct nici nu-ti place?Si mai e si aproape de tine....
 
Sus