Furnizori clematite

clematite

Well-Known Member
Buna ziua, iubitoarelor si iubitorilor de fori. Incepe o noua saptamana.
Dar parca remarc o retinere de la comentarii, pe acest topic, si nu cred ca nu sunt.
Poate ca va scrieti pe mesaj privat. Nu va retineti. Aici sunteti ca o familie.

Sa stiti ca va puteti exprima in continuare gandurile, remarcile, criticile (daca sunt), etc.
CRITICA ma motiveaza sa ma corectez, sa fiu mai buna.
OBSERVATIILE ma trezesc la realitate, daca visez.
LAUDELE meritate ma mangaie.

Daca gresesc, va rog sa ma scuzati. Poate este doar lipsa de timp.

:rose:

La cat mai multe flori in jurul nostru, sa ne facem spatiul frumos.
 

anasstasia

Active Member
Clematite, eu sint convinsa ca nu are nimeni nici o retinere in a discuta si a-si expune pareri pro si contra. Daca avem ceva de zis, postam pur si simplu. Acum e mai mult sezonul trandafirilor, e acolo mai multa harmalaie. La primavara se va anima sectiunea clematite.
Si te rog, nu te mai scuza, ca nu ai de ce. :rose:
 

clematite

Well-Known Member
anasstasia a spus:
Clematite, eu sint convinsa ca nu are nimeni nici o retinere in a discuta si a-si expune pareri pro si contra. Daca avem ceva de zis, postam pur si simplu. Acum e mai mult sezonul trandafirilor, e acolo mai multa harmalaie. La primavara se va anima sectiunea clematite.
Si te rog, nu te mai scuza, ca nu ai de ce. :rose:

Ma bucur. O seara placuta.
 

clematite

Well-Known Member
lacrimioara a spus:
si eu abia astept primavara sa pot cumpara clematite de la dumneavoastra, sunt superbe

Draga Lacramiara, poti sa cumperi si acuma. Sunt in ghivece, si se pot planta oricand. Te astept.
 

Roxana Peled

Active Member
Sunt niste clematite superbe, unele pe care nu le-am mai vazut nicaieri altundeva.
Partea proasta este ca din cate vad eu sugereaza ca le-ar si avea pe stoc, partea si mai proasta e ca-s scumpe al naibii :(
 
Sus