Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

bradut

Well-Known Member
Anna, tocmai am trimis online 105 lei, din contul sotului meu Tudor. Multumesc mult pentru tot! :rose:

Roxana, multumiri pentru centalizare! :rose:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
roxanicibogdanici a spus:
Scumpo, iti doresc vreme buna sau sa faci coletele pe undeva prin casa sa nu ploua pe carioca de pe frunze sa se scurga si sa nu mai stii ce soiuri sunt ! :tavalit:
le sortez in bucatarie :) ala mi-ar trebuii ,sa se stearga sourile ,ca atunci mi-am dat foc la valiza :tavalit:
 

George

Member
Tot maine voi ajunge si eu la banca. As vrea ca pe ai mei sa-i trmiti in acelasi colet cu cel al lui nick1971.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
am inteles George :D

eu as fi vrut ca maine sa trimit coletele ,dar a intervenit o problema si nu am putut sa finalizez coletele ,am sortat irisii dar mai trebuie sa-i verific ,plus ca sunt ceva lipsuri dar sunt si plusuri ,si trebuie sa pun lista sa va alegeti .
ma enerveaza si omul asta cu lipsurile trimise :x
dimineata mai am un pic treaba si dupa aia ma apuc si exclusiv de colete ma ocup .
imi cer scuze dar a intervenit ceva neprevazut ,ca de nu terminam coletele ..........
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
treba sta asa :
Bradut in loc de Jazzed up a trimis Last Chance ( desi i-am zis ca nu vreau inloitori )
Gabrielais in loc de Ownyhe treasure a trisi O Desert nu stiu daca a incurcat denumirile ?

lipsuri :

Roxana =Hucklebery fudge
Geodezia- Ocelot
Carla :Lullaby of spring ,Mariachi Music ,Poem of Extasy,Sostenique
Claude : Liason
Laural :Black tie affair,Huckleberry Fudge,Navajo blanket,Revolution

Nick :Latin Lover 2 buc

eu : Hortensia roz

total 14 buc


Avem in plus urmatoarele :
Broadway 1 buc
Smokie rings 1 buc
Bold fashion 1 buc
Santana 2 buc
Tiger shark 1
Helen froctor sau proctor ?1 buc
Blushing pink 1 buc
Memphis blues 1 buc
Night ruler 1 buc
Gnu rayz 1 buc
Feture attraction 1 buc
Gypsy romance 1 buc
Maria tormena 1 buc
French cancan 1 buc
Beguine 1 buc
Edith Wolford 1 buc

tot 17 buc

va rog sa va alegeti inlocuitori ,ca alta solutie nu avem :(
 

adrianam

Well-Known Member
Desi am BRD online, nu ma mai lasa sa fac plati decat la beneficiari acceptati de banca sau la furnizoriui de servicii mari. Nu mai gasesc nici o optiune sa fac altfel de plati! :cry:
Voi stiti ceva de genul acesta? Numai neplaceri imi creeaza banca asta, m-as muta de la ea dar nu pot! :cry: :eek:f:
Nici la telefoane nu mai raspund, decat dupa multe minute de asteptare! :suparat:

Va trebui sa ma duc la Otp sa fac plata, ca alta solutie nu vad!

Annamaria, multumiri multe pentru tot efortul! :hug:
 

carla

Active Member
Eu as alege in schimbul celor lipsa
Beguine
Feature Attraction
Blushing Pink
Gipsy Romance

Desigur, daca e ok pentru toata lumea si nu ii vrea altcineva :D
 

laural

Well-Known Member
Eu as vrea French cancan , l-am avut pe lista si prima data dar nu avea suficienti :oops: ....ma mai uit acum
 

laural

Well-Known Member
laural a spus:
Eu as vrea French cancan , l-am avut pe lista si prima data dar nu avea suficienti :oops: ....ma mai uit acum
Daca se poate eu ii vreau pe astia: French cancan, Helen proctor, Maria tormena, Tiger shark. Sarut mana
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
din partea mea e ok :D
a mai ramas sa aleaga Nick ,Claude si Roxana

si mai sunt 3 buc in plus daca le vrea cineva ca si compensatie pt faptul nu a primit ce a comandat :roll: numai sa spuneti .
daca se clarifica treaba pana 13 atunci ma duc azi la posta .
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
miha a spus:
Multumesc de mesaj, eu n-am mai reusit sa intru pe-aici si imi cer scuze ca s-a intarziat din cauza mea. La mine nu se deschide centralizatorul, daca am prins ceva e ok, daca nu...nu . Nu adaug nimic...
Multumesc...
buna !
as avea nevoie de adresa ta :D
Annamaria
 

laural

Well-Known Member
sannamaria a spus:
din partea mea e ok :D
a mai ramas sa aleaga Nick ,Claude si Roxana

si mai sunt 3 buc in plus daca le vrea cineva ca si compensatie pt faptul nu a primit ce a comandat :roll: numai sa spuneti .
daca se clarifica treaba pana 13 atunci ma duc azi la posta .

Dupa ce aleg si fetele daca ramane Bold fashion, il vreau eu si iti mai trimit diferenta de bani pe el .
 

miha

Member
Anna...am trimis ieri un mesaj...apare la mine ca expediat ...
Am trimis si astazi unul, sper sa ajunga...
 
Sus