Florval - producator trandafiri Braila

Rose

Active Member
Eu as vrea, insa nu stiu daca voi "ma vreti":visator: pentru ca sunt incepatoare si nu stiu daca aveti incredere. Citisem pe undeva ca incepatorii nu sunt acceptati la comenzile comune. Daca e interesat si vreun "veteran" din Craiova, poate platesc inainte, sa nu fie probleme... Cum stiti voi ca e mai bine.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Fiindca imi doresc foarte tare doi acoperitori (pe acel minunat EbbTide) o sa dau telefon azi sa vorbesc si ma ocup eu de comanda.Se pare ca altfel nu ne putem indeplini dorintele :( .Nicoleta te-ai dovedit a fi o mare iubitoare de trandafiri asa ca nu iti face probleme te-am........ "adoptat" de mult .
Daca imi ziceti pina in prinz cam citi doriti tu si Pietricica ,sun,vorbesc cu Doamna respectiva si vedem ce zice.E ok?
Daca mai sunt doritori cu placere ma inham ca prea vreau movuliiiiiiiiiiiii............ :)si poate mai iau ceva :?
 

miha

Member
As vrea si eu un EbbTide si un Bibi, daca ma primiti si pe mine la comanda... Multumesc...
 

carmenushka

Active Member
Gabiuta a spus:
Fiindca imi doresc foarte tare doi acoperitori (pe acel minunat EbbTide) o sa dau telefon azi sa vorbesc si ma ocup eu de comanda.Se pare ca altfel nu ne putem indeplini dorintele :( .Nicoleta te-ai dovedit a fi o mare iubitoare de trandafiri asa ca nu iti face probleme te-am........ "adoptat" de mult .
Daca imi ziceti pina in prinz cam citi doriti tu si Pietricica ,sun,vorbesc cu Doamna respectiva si vedem ce zice.E ok?
Daca mai sunt doritori cu placere ma inham ca prea vreau movuliiiiiiiiiiiii............ :)si poate mai iau ceva :?
Domana Gabiuta va ajut si eu, numai ca de data asta faceti dumenvostar comanda si primiti coletul, ok?Eu fac liste si calcule
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Eu azi dau telefon si azi fac comanda daca va vrea Doamna respectiva ..Pina in prinz cine doreste sa se inscrie......
 

carmenushka

Active Member
carmenushka a spus:
Gabiuta a spus:
Fiindca imi doresc foarte tare doi acoperitori (pe acel minunat EbbTide) o sa dau telefon azi sa vorbesc si ma ocup eu de comanda.Se pare ca altfel nu ne putem indeplini dorintele :( .Nicoleta te-ai dovedit a fi o mare iubitoare de trandafiri asa ca nu iti face probleme te-am........ "adoptat" de mult .
Daca imi ziceti pina in prinz cam citi doriti tu si Pietricica ,sun,vorbesc cu Doamna respectiva si vedem ce zice.E ok?
Daca mai sunt doritori cu placere ma inham ca prea vreau movuliiiiiiiiiiiii............ :)si poate mai iau ceva :?
Gabiuta va ajut si eu, numai ca de data asta faceti dumenvostar comanda si primiti coletul, ok?Eu fac liste si calcule
 

sarselia

Active Member
Moderator
Eu as dori daca se poate urmatorii:

Ebb Tide
Bella Vita
Black Baccara

Multumesc frumos!
 

carmenushka

Active Member
Buun, pana acum avem in jur de 50 de bucati din toate dorintele enumerate in topic, ma gandesc ca putem obtine un pret mai bun pe butas
 

Pocalinda

Member
Daca m primiti, eu raman la cei pe care mi i-am dorit initial:

New Dawn
Goldenfinger
Edd Tide
Remi Martin
Double Delight
Black Bacarra

Nu spune nimeni nimik de pret?

Multumesc
 

carmenushka

Active Member
Pe site nu scrie decat ca in functie de cantitatea dorita se poate negocia pretul. Gabrielais ne-a spus ca ea a acomandat 6 butasi cu 8lei/bucata. In comanda aceatsa sunt pana acum58 de butasi ma gandesc ca poate obtinem un pret mai bun pe butas
 

Pocalinda

Member
8 lei e un pret ok daca se respecta soiurile si butasii sunt viabili. Deci merg in continuare :)
Merci Carmen.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Carmenuto sunt perfect de acord si multumesc mult de ajutor.

O singura rugaminte :sa nu ramina pe dinafara Nicoleta fiindca isi doreste asa de mult trandafiri si intr-un fel datorita ei am purces la aceasta comanda.

Deci: cine dintre cei din grup Oltenia stie numarul ei de telefon si o anunta va rog?

Imediat fac si eu o listuta mica :oops:
 
Sus