Florval - producator trandafiri Braila

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
a scris mai sus Carmenushka ca virgula considera comanda anulata :)

eu cred ca acest furnizor poate fi declarat f neserios si punct :|
 

carmenushka

Active Member
Nicuoleta pentru ca aceasta comanda s-a dovedit un fiasco nu-mi ramne decat sa trimit ce am primit.
Stabilim pe PM
 

Rose

Active Member
Sper sa fiu pe faza, adica acasa. Daca voi intarzia cu banutii nu va fi cu vointa... sper sa ne incadram in timp sa nu creez probleme!
 

gabrielais

Active Member
fetelor..cine ma suna pe mine la ora 8 fix??? doamna de la Braila, sa ma intrebe daca mai doresc trandafirii comandati cred ca pe la inceputul lui octombrie..dupa ce atata vreme n-a dat niciun semn...i-am spus ca intre timp am comandat din alta parte trandafirii pe care ii doream si daca dumneaei nu a raspuns nici la telefon nici la mailuri ....si in plus nu am niciun chef sa plantez in decembrie...a fost oarecum "shifonata" dar i-am recomandat macar sa raspunda la mailuri si sa lamureasca lumea..ca fiecare sa stie ce are de facut..
 

cristinaf

Well-Known Member
Ghiar asa, foarte bine ai facut!
Oare cand o sa priceapa si vanzatorii, care nu au inteles inca, ca e in avantajul lor sa comunice cu potentialul client. Parca le e greu sa transmita doua-trei vorbe, gen: "nu se poate acum, doar dupa o anumita data" sau " nu am soiul 1, 2, 3, dar am restul" etc. Macar sa stie omul ce are de facut si sa nu fie lasat sa astepte, nu se stie ce, pana se milostiveste vanzatorul sa-i mai trimita ceva. :x
 

gabrielais

Active Member
atat mi-as fi dorit si eu: sa spuna da ori ba..cucoana a preferat sa vanda en gros probabil iar acum a ramas cu stocuri si a luat mailul la "puricat" sa vada care ce si cum...si din moment ce nu mi-a raspuns la timp eu am comandat din alta parte ca doar n-oi planta roze de Craciun (desi cu lottum am fost aproape) :) ..las' sa-i fie invatatura de minte.. :) daca m-ar fi anuntat n-ar fi fost problema sa mai fac vreo 5 gropi, numai ca daca am vazut ca nu raspunde mi-am facut si eu aprovizionarea la altul mai serios.. :rofl: :wink:
 
Sus