Florval - producator trandafiri Braila

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:eek: ce dragut :eek: .....asta cred ca ar trebui sa fie invatare de minte :( Total neprofesionisto-profesional dar acum....nu mai zicem nimic.Asteptam :nu-mi_place:
Multu Carmenuto,multu! :D
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai da, ca va mananca stiu eu unde sa va complicati cu 'profesionisti' de-astia :roll: Unde mai pui ca eu am serioase indoieli ca Ebb Tide ala va fi ce trebuie :evil:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ne-am si scarpinat.......dupa cum se vede.Ca o fi ca n-o fi acum ca o facuram :( asta iaste :wink:
 

Rose

Active Member
Eu am un trandafir Doamna in mov din cei adusi, mai raman Akito si Ebb tide sau ce o fi...cum procedam, e tarziu daca-mi trimiti totul saptamana viitoare cand iti aduce diferenta? Cum stii ca e mai bine. Pretul cum a ramas :?:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Am vorbit cu Carmen si uite cum facem ca trebuie sa salvam rozele nu?
O sa mi-i aduca mie ca am unde ii tine si ii pun intr-un vas mare cu nisip.Cind vor veni ceilalti se vor face trimiterile.E bine asa?
 

carmenushka

Active Member
Da, asta e cea mai buna solutie, sa-i tinem in conditii cat de bune pana ii avem pe toti ca sa nu facem 2 trimiteri pentru fiecare, butasii primiti sa stiti ca arata foarte bine, sunt vigurosi unii sunt lasati cu tija florala sa se vada clar ce varietate sunt
Pretul e cel pe care vi l-am zis, 10 lei butasul, sincer eram atat de preocupata sa-i identific, sa-i numar sa vad cum ii transport si ii depozitez ca n-am mai stat sa ma targuiesc, am platit si gata
 

nick1971

Active Member
mie nu mi-a adus nimic din ce-am zis. avand in vedere ca-i foarte "serioasa" doamna... eu nu mai vreau nimic. cand iei legatura cu dumneaei sterge din comanda ce am dorit: 4 ebb tide, 2 monika si 2 double delight
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nico nu stiu cu ce te incalzeste dar nici mie.......eu insa astept.Poate-poate :mrgreen:
 

carmenushka

Active Member
NicoletaDaniela a spus:
Cum ramane pana la urma? Nu a mai dat niciun semn?
Pana azi nimic...nici nu stiu ce sa zic, eu una stiu clar ca nu sun daca are buna vointa sa revina mai vedem daca nu, asta e, impart ce-am luat si gata
 

carmenushka

Active Member
Doamna de la Florval n-am mai dat niciun semn... eu consider comanda anulata si impart butasii pe care i-am luat
 

Rose

Active Member
Ce ati mai hotarat in legatura cu trandafirii? Eu astept din clipa in clipa sa plec la spital, nu stiu cat mai dureaza asteptarea o zi, doua, mai multe :oops: Astept vesti sa pot lasa instructiuni fratelui meu....Multumesc!
 
Sus