Florval - producator trandafiri Braila

elaelena

Member
Ebb Tide( Purple Eden) nu este acoperitor de sol , este o floribunda de talie mica(80 cm),; la tine cum s-a dezvoltat, Geo?
 

geodezia

Well-Known Member
florval

mic acoperitor mic nu a crescut . sta pe loc . floare frumoasa mirositor . dar de talie mica
 

belisima

Well-Known Member
Re: florval

geodezia a spus:
mic acoperitor mic nu a crescut . sta pe loc . floare frumoasa mirositor . dar de talie mica

dar chiar e asa ca in foto?? :mrgreen: ma tenteaza si pe mine,am dat in mania trandafirilor mov :evil:
 

cristinaf

Well-Known Member
Da, dar nu e de la florval. :) Zi si tu ca e de la italieni.
Cine stie ce minune o creste din cel de la Braila. :evil:
Mie parca nu-mi vine sa cred ca e cel original... :|
 

geodezia

Well-Known Member
florval

da a fost luat de la Barni cu nu mai zic cit ca se supara iar lumea .. doar ce pot spune ca si cei de la doamna din braila mie mi-au inflorit ce am comandat . de asta frumosu edd purple a zis ca va avea in tomana asta . eu cu mutarea la tm nu ma mai apuc acum sa mai comanda ca voi veni la 2 saptamini acasa si d-l Pipi nu e entuziasmat de flori . asa ca la mine va fi pas la flori acum ramin cu ce am si ma rog de cumnata sa mi le ude
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ce o fi cu acest producator ca ma calca pe bataturi invizibile fiindca nu raspunde la telefoane :x Voi ati mai incercat sau.... :?
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
eu am vorbit cu ei in primavara ,mi-au luat comanda dar niciodata nu mi-au trimis-o :x
 

gabrielais

Active Member
eu am vorbit acum 2 zile cu doamna la telefon; a vorbit foarte frumos, m-a rugat sa ii trimit mail cu ce doresc, ceea ce am si facut; acum ramane de vazut daca voi primi comanda; eu sper ca da.. :roll:
 

victoria

Active Member
gabrielais a spus:
eu am vorbit acum 2 zile cu doamna la telefon; a vorbit foarte frumos, m-a rugat sa ii trimit mail cu ce doresc, ceea ce am si facut; acum ramane de vazut daca voi primi comanda; eu sper ca da.. :roll:
ai comandat doar pt tine sau pt toti :? :oops:
 

carmenushka

Active Member
Darce preturi sunt? ca eu inteleg ca se negociaza in functie de comanda, adica o comanda comuna ne-ar avantaja pe toti.
Daca e asa eu ma ofer sa organizez treaba...
Gabriela te rog sa ne spui si noua ce raspuns ai primit, cu ce preturi, banuiesc ca ai facut comanda doar pentru tine
 

gabrielais

Active Member
pentru mine am comandat..nu stiam ca era comanda comuna..n-am citit topicul...
doamna mi-a zis la telefon ca este 8 lei/bucata; raspuns inca nu am primit; voi mai suna saptamana viitoare sa intreb daca a primit mailul si cand au in plan sa expedieze; cum aflu ceva va comunic
 

Rose

Active Member
Se poate comanda oricat sau e vorba de o comanda minima? Pentru 2-3 bucati oare ma va baga in seama?
 

gabrielais

Active Member
eu am cerut 6 bucati..cam atat mi-a placut mie din ce au pe site (de fapt mi-au placut mai multi dar pe ceilalti ii am); vom vedea daca trimit si cantitati mai mici sau prefera doar engrossistii :?
 

Rose

Active Member
Am sunat si eu astazi. Doamna parea ca nu se simte bine... Mi-a zis ca nu livreaza 2-3 bucati pt ca nu are colete asa mici, dar sa mai incerc, pentru ca a mai fost solicitata si de alte persoane in acelasi scop si poate-poate face rost de colete si accepta. Mi-a zis ca ma va suna dansa... Eu stiu ce sa zic...daca se va deranja sau nu pentru o "nimica toata"... :nu stiu:
 
pai vad ca sunt mai multe persoane interesate si sigur se vor strange mai multe bucati -hai fetelor faceti liste :rugaciune:
 
Sus